(098) 444-51-45

Лікування пігментації: Obagi C-Rx System

Obagi C-Rx System32

Однією з проблем шкіри, що спричиняють особливе занепокоєння навесні, є пігментація.

Пігментація шкіри відбувається під впливом меланоцитів – пігментних клітин, яким властива функція забарвлення шкіри. При пігментних збоях відбуваються зміни звичайного кольору шкіри, з’являються плями на обличчі, вони можуть бути різних розмірів і форм, наприклад у вигляді метелика. Забарвлення може мати відтінки від темно-коричневого до кольору кави з молоком. Пігментація шкіри збільшується під впливом ультрафіолету.

Особливе занепокоєння викликають пігментні плями на обличчі, причина виникнення яких може бути різною – спадковість, гормональні і вікові зміни, ефект від тривалого перебування на сонці, травми шкіри, захворювання внутрішніх органів, нервові розлади, стрес, прийом ліків, брак вітамінів та мікроелементів, неправильне використання косметичних засобів.

Існує багато способів лікування пігментації – хімічний пілінг, мікродермабразія, лазерна корекція, фототерапія, озонотерапія, мезотерапія, ЕЛОС-терапія, метод фракційного фототермолізу, в домашніх умовах – косметичні засоби, що мають відбілюючу дію. Проте золотим стандартом в лікуванні пігментних плям є активний компонент гідрохінон, який міститься в професійній дерматологічній системі Obagi C-Rx.

Obagi C-Rx System – клінічно схвалена FDI система терапії шкіри на основі комбінації 4%-гідрохінону і вітаміну С, яка є надзвичайно ефективним способом лікування пігментації. Пацієнтами, яким рекомендується прийом препаратів Obagi C-Rx System, є люди, що потребують корекції меланогенезу, захисту кератиноцитів і фібробластів, мають гіперпігментацію легкої чи важкої форми.

Це пацієнти, в яких:

 • добра текстура шкіри;
 • мінімум вікових зморшок;
 • є перші ознаки фотостаріння – невелика гіперпігментація;
 • матова, тьмяна шкіра;
 • пацієнти, що не переносять ретиноїди.

Технології Obagi забезпечують більш ніж 10-разову перевагу над провідними конкурентами по рівню абсорбції та стабільності вітаміну С (вільної L-аскорбінової кислоти, яка є потужним антиоксидантом) в поєднанні з 4% гідрохіноном. В результаті ми отримуємо красиву свіжу шкіру з однаковим рівним кольором обличчя, насичену вітамінами і без пігментних плям.

Obagi C-Rx System має окремі лінії для нормальної/сухої шкіри і для нормальної/жирної шкіри.

В систему препаратів для нормальної/сухої шкіри Obagi C-Rx входять:

 • ранковий C-CLEANSING GEL, що готує шкіру для кращого проникнення компонентів системи;
 • ранкова C-CLARIFYING SERUM – сиворотка з гідрохіноном 4% і вітаміном С, яка нормалізує активність меланоцитів і забезпечує антиоксидантну терапію, корегує меланогенез, вирівнює колір шкіри, створює ефект шкіри, що «світиться», зв’язує вільні радикали;
 • ранковий C-EXFOLIATING DAY LOTION – відлущуючий лосьйон з сонцезахисним фактором 12, який відлущує роговий шар для покращення проникнення компонентів системи, видаляє старі клітини шкіри і пришвидшує клітинний обіг, має високу антиоксидантну активність;
 • ранковий C-SUNGUARD SPF 30 – захищає шкіру від УФ випромінювання спектру А і В;
 • вечірній C-CLEANSING GEL, що готує шкіру для кращого проникнення компонентів системи;
 • C-THERAPY NIGHT CREAM GEL – вечірній крем з гідрохіноном, вітамінами С і Е, який нормалізує природний життєвий цикл клітин шкіри, нормалізує активність меланоцитів і забезпечує антиоксидантну терапію, коректує меланогенез, зв’язує вільні радикали.

В систему препаратів для нормальної/жирної шкіри Obagi C-Rx входять:

 • ранковий C-CLEANSING GEL, що готує шкіру для кращого проникнення компонентів системи;
 • ранковий C-BALANCING TONER для підготовки рівня pH, що готує шкіру для оптимального проникнення наступних засобів;
 • C-CLARIFYING SERUM (НОРМ/ЖИРН) – перша і єдина сироватка з гідрохіноном 4% і вітаміном С, що нормалізує активність меланоцитів і забезпечує антиоксидантний захист;
 • C-SUNGUARD SPF 30 – захищає шкіру від УФ випромінювання спектру А і В;
 • вечірній C-CLEANSING GEL, що готує шкіру для кращого проникнення компонентів системи;
 • вечірній C-THERAPY NIGHT CREAM GEL, що нормалізує природний життєвий цикл клітин шкіри, нормалізує активність меланоцитів і забезпечує антиоксидантний захист.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

79 + = 89