(098) 444-51-45

9 порад для жіночої краси

9 порад для жіночої краси

Жіноча краса – поняття, яке для кожного має своє значення. Для одних жінок – це розвиток внутрішнього світу і пошуки гармонії, для інших – зовнішній вигляд, імідж і стиль. Як говориться, “кожному своє”.

Ми вирішили підібрати декілька універсальних порад для жіночої краси, які стануть в нагоді кожній представниці слабкої статі.

9 порад для жіночої краси

1. Застосовуйте креми виключно з сонцезахисним ефектом, навіть взимку.
Якщо бентежить використання таких кремів через те, що хочеться виглядати як засмагла іспанка, потрібно врахувати, що пізніше є ймовірність виглядати на 15 років старше, ніж без застосування таких кремів.
2. Одягайте те, що Вам насправді до лиця. Передивіться всі фотографії з різних заходів і відберіть ті фото, де Ви виглядаєте найкраще. Цього стилю й дотримуйтесь.
3. Поміняйте порядок догляду за собою. З віком потрібно міняти косметичні засоби, оскільки для кожного віку розроблені інші креми, які враховують його специфіку.
4. Відповідайте за недбале ставлення до волосся. Розлучитися з утюжком і фарбуванням кінчиків важко, тому потрібно стабільно підстригати посічені кінчики і регулярно користуватися кондиціонером для волосся. А також намагатися якомога рідше сушити волосся феном.
5. Не бійтеся проводити експерименти зі своїм зовнішнім виглядом. Такий сміливий підхід допоможе Вам відчувати себе вільніше і різноманітніше.
6. Жіноча краса також залежить від щоденного раціону жінки. Потрібно привчити себе до екологічно чистих продуктів.
7. Обмежте себе в шкідливих звичках. Якщо є прагнення до гарного вигляду, то шкідливі звички – це перші вороги жіночої краси. Наприклад, алкоголь зневоднює організм, куріння сприяє виникненню зморшок.
8. Припиніть обдирання. Туші з вій, кутикул, прищів. Руки потрібно тримати подалі від цього всього.
9. Не нехтуйте сном. Безсонні ночі погано впливають на жіночу красу та здоров’я.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

37 − = 35