(098) 444-51-45

Апаратна косметологія нового покоління AQUA-JET: результат, комфорт та безпека

 

Як доглядати за шкірою?

У 2016 році на допомогу косметологам приходить апарат AQUA-JET-5000 з газорідинним пілінгом — надзвичайно ефективним ультрасучасним методом очищення шкіри.

Як працює пілінг AQUA-JET? Струменем повітря і рідини (кисень та фізрозчин), які подаються через насадку апарату на надвисокій швидкості, видаляються поверхневі шари епідермісу і в клітини вводяться біологічно активні речовини. Це сучасна косметологічна процедура очищення шкіри, в результаті якої тканини насичуються киснем і лікарськими косметологічними препаратами, що призводить до оздоровлення шкіри і дозволяє вирішити різноманітні естетичні проблеми.

AQUA-GETЕстетична косметологія активно використовує AQUA-pil, що має низку переваг: відсутність в його складі агресивних хімічних речовин і абразивів, гігієнічність процедури, можливість виконання в будь-який сезон, відсутність септичних і вірусних ускладнень. Проведення такої процедури рекомендується при вугровій висипці, камедонах, постакне, зморшках і пігментних плямах, рубцях і нерівностях шкіри, для загального косметичного догляду, омолодження і профілактики вікового старіння шкіри. Газорідинний пілінг не викликає хворобливих або неприємних відчуттів, підходить для будь-якого типу шкіри, гіпоалергенний. Протипоказань до проведення сеансу набагато менше, ніж при інших апаратних процедурах.

Косметолог Ольга Карвацька — офіційний представник компанії Grand Cosmetic на Західній Україні. Grand Cosmetic у своєму портфелі має широкий вибір брендів: Obagi Medical, Gerard’s, Sundari, а також апарати AQUA-JET. В косметологічному центрі Reality ви можете пройти всі процедури AQUA-JET. Крім того, у Reality вам підберуть правильну косметику для домашнього догляду. Власники салонів краси та косметологічних центрів також можуть звернутися до Reality — тут проведуть навчання ваших фахівців, косметологів та дерматологів на апаратах AQUA-JET та на брендах, представлених в косметологічному центрі.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

1 + = 7