(098) 444-51-45

Ботокс: переваги та поради уколів ботоксу

Ботокс: переваги та поради щодо ін''''''''єкцій

Кожна людина сама приймає рішення, чи варто використовувати ботокс, коли варто це робити і які результати очікуються. Ми вирішили розвіяти деякі чутки про цей препарат і привести деякі аргументи на його користь.

Усуває зморшки. Як виявилося, ботокс – це чи не єдиний препарат, який дозволяє усунути зморшки навколо очей і на лобі. Він набагато дієвіший, ніж підтяжка і шліфування обличчя. Ботокс – це нейротоксин, що сковує м””язи обличчя, після чого зморшки вирівнюються, а шкіра стає більш еластичною і підтягнутою. Щоб досягти стабільного результату, рекомендується здійснювати ін””єкцію ботокса 2 рази на рік. Лікування ботоксом не провокує больових відчуттів, а багато хто говорить, що нагадує укус комара. І найприємніше, ця процедура займає всього 20 хвилин часу.

Знімає судоми. Раніше ботокс використовувався з метою лікування захворювання очей (косоокість і т. д.), а з часом перейшов і в косметологію. На сьогоднішній день ботокс застосовують для усунення різних м””язових судом: при болях в спині і плечах, ДЦП, кривошиї, в стоматології.

Не шкідливий. До складу ботокса не входять токсичні речовини і він не провокує виникнення алергічних реакцій. Фактично, його вводять навіть хворим на ДЦП та новонародженим дітям.

Звільняє від депресії. З точки зору вчених, розгладження зморшок між бровами допомагає уникнути депресії. Міміка і настрій знаходяться в обернено пропорційному зв””язку: чим менше Ви морщитеся, тим краще самопочуття. Такий самий результат від будь-яких позитивних змін в зовнішньому вигляді.

Усуває головні болі. Вже давно відомо, що ботокс корисний при мігренях, оскільки приводить м””язи в розслаблений стан і усуває спазми.

Тренує м””язи. З часом після процедур ботокса людина звикає не морщитись і не гримасувати, що стає корисною звичкою, оскільки ймовірність виникнення нових зморшок зводиться до нуля.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів у Львові за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м. Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

+ 23 = 24