(098) 444-51-45

Чистка лиця та її види

Чистка обличчя та її види

У значної кількості людей через різні негативні відгуки склалося погане враження і навіть паніка перед кабінетом косметолога і процедурою по очищенню пор лиця.

Насправді, це все міфи. Безперечно, чистка обличчя не найприємніший процес, але все ж дуже корисний, який дає позитивні результати і корисно впливає на шкіру.

Сучасна косметологія у Львові надає безліч якісних та інноваційних процедур для грунтовної чистки шкіри обличчя лазером чи ультразвуком за відносно низької ціни. Через розмаїття варіантів відразу виникає питання: який же вид очищення буде безпечнішим, більш доречним та ефективним?

Кожний вид чистки має свої характеристики і особливості.

Косметологи пропонують такі види чистки лиця:

Ручна чистка обличчя. Шкіру розпарюють, а після цього руками або спеціальним пристроєм (ложкою Уна) видавлюють сальні і масні пробки, які виникли в порах, прищі і вугрі, чорні цятки.

Броссаж (брашінг). Вид механічної чистки обличчя за допомогою особливих насадок. Це пілінг, який позбавляє шкіру від бруду і непотрібних частинок. Проходить безболісно і без пошкоджень.

Вакуумна чистка. Дуже схожа на чистку «броссаж», однак насадки діють на основі вакуумного впливу на клітини шкіри обличчя.

Ультразвукова чистка обличчя. Шкіру очищають спінклером, в який потрапляє ультразвук. При цій процедурі завчасне розпарювання шкіри не потрібне.

Лазерна чистка обличчя. При проведенні процедури відсутні неприємні відчуття, а омертвілий шар шкіри ліквідується безконтактно, що абсолютно виключає ймовірність потрапляння інфекції.

Дезінкрустація (гальванотерапія). Інноваційний вид очищення обличчя, в якому застосовують гальванізацію – вплив на клітини шкіри спеціальною хімічною рідиною і струмом.

З усього цього розмаїття косметолог допоможе підібрати необхідний вид чистки – апаратну або механічну, оскільки кожна з них відрізняється своїми властивостями і її вибір повинен бути індивідуальним.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

− 6 = 2