(098) 444-51-45

Відбулася III конференція компанії GRAND COSMETIC “Повернути час”

III конференція компанії GRAND COSMETIC “Повернути час”

22 вересня 2015 відбулася III конференція компанії Grand Cosmetic “Повернути час”. На ній обговорювалися антивікові неінвазивні технології косметологічного впливу (доказова косметологія). Захід організовано за підтримки компанії VALEANT і за партнерської участі “Гіалуаль” і “Орісіл-Фарм”.

III конференція компанії GRAND COSMETIC “Повернути час” III конференція компанії GRAND COSMETIC “Повернути час”

На конференції вже традиційно зустрічаються українські дерматологи і дерматовенерологи, що стежать за останніми досягненнями у сфері доказової косметології. Цього року близько 200 фахівців з Києва, Одеси, Полтави, Луцька, Чернівців, Рівного, Львова, Хмельницького зібралися в мальовничому куточку Львівської області в елітному готелі на озері EDEM RESORT & SPA. Місце проведення обрано не випадково – адже готельний комплекс з монобрендовим спа світового рівня працює виключно на італійській професійній косметиці Gerard”s.

IMG_2197 IMG_2333

Важливим моментом стало те, що учасники могли почути доповіді таких відомих і шанованих професіоналів, як:

- Тетяна Проценко, професор, зав.кафедрою дерматовенерології та косметології ДНМУ ім. М. Горького, академік АН ВО України;

- Олег Панченко, ДМН, професор НМАПО ім. П. Шупика;

- Олександра Бутурлінова, лікар-дерматолог, асистент кафедри дерматології та косметології ДНМУ ім. М. Горького;

- Ірина Свириденко, головний технолог компанії Grand Сosmetic, викладач школи косметології «Хельерел»

- Катерина Бардова, КМН, доцент кафедри дерматовенерології НМАПО ім. П. Шупика, дерматовенеролог.

IMG_2408 IMG_2348 IMG_2339

Одним з основних доповідачів була Тетяна Проценко.

Вона акцентувала увагу на віковій та віковій чутливій шкірі, особливостях її корекції, а також алгоритмі ведення пацієнтів косметологічних і anti-age клінік. Крім того, ще одну доповідь професор Проценко присвятила новим можливостям ретиноїдів в anti-age косметології.

IMG_2112

Також Проценко Т.В. анонсувала застосування Еліміналь Геля як стартової терапії при багатьох дерматологічних захворюваннях, наприклад акне, розацеа, алергічних дерматитів і т.д.

Еліміналь Гель – український препарат, це сорбент + пребіотик лактулоза. Він необхідний для проведення “детоксу” організму від накопичених токсинів і алергенів, особливо якщо є шкірні прояви у вигляді проблемної шкіри і акне.

Еліміналь Гель корисний людям, у яких порушена робота кишківника, зокрема є дисбактеріоз і закрепи, що є однією з головних причин виникнення вугрової хвороби.

Під час конференції були представлені нові системи Obagi Medical:

  • Gentle Rejuvenation – для регенерації чутливої ??шкіри і шкіри з куперозом;
  • Obagi 360 – для молодої шкіри з ретинолом;
  • Tretinoin і нові продукти з ретинолом.

Дерматологи і дерматовенерологи повинні розуміти, на чому грунтується ефективний вплив професійної косметики. Тому Ірина Свириденко присвятила свою доповідь технологічному обґрунтуванню інгредієнтного складу засобів Obagi Medical.

Формат конференції не був обмежений тільки виступами авторитетних доповідачів. У перервах учасники могли задати питання один одному, обговорити свій досвід і проблеми, домовитися про співпрацю. Живе, неформальне спілкування – неодмінний елемент зустрічей професіоналів. І воно відбулося не тільки під час обіду і вечері, а й на екскурсії по готелю EDEM RESORT & SPA.

Дерматологи і дерматовенерологи в 2016 році знову зможуть зустрітися з однодумцями на конференції GRAND COSMETIC – адже цей захід вже став доброю традицією в колі професіоналів галузі.

Інші фото з конференції:

IMG_2494 IMG_2297 IMG_2280 IMG_2229

IMG_2185 III конференція компанії GRAND COSMETIC “Повернути час” IMG_2137 IMG_2102

Коментарів немає
Залишити коментар

6 + 2 =