(098) 444-51-45

Кліщ демодекс – лікування демодекозу

Демодекоз – кліщ демодекс

Кліщ демодекс – це паразит, який мешкає в тканинах шкіри людини, волосяних мішечках, в повіках очей та в сальних залозах. Він викликає захворювання, яке зветься демодекоз.

Підшкірний кліщ вражає шкіру і починає паразитувати на мікрорівні організм людини. В результаті цього виникають дуже хворобливі прояви. Наприклад, якщо підшкірний кліщ у людини оселився на віях, то це супроводжується швидкою втомою, запаленням і почервонінням очей. Часто ці симптоми плутають зі звичайною алергією, але конкретний діагноз може поставити лише фахівець.

Якщо ж  підшкірний кліщ оселився на обличчі, то обов”язково з”являться почервоніння та прищики. Білі комочки почнуть утворюватися всередині вугрів. Якщо вчасно не звернутися до лікаря-косметолога, то є велика ймовірність довести обличчя в той стан, коли ці білі комочки перетворяться на затверділі кальцинати. У такому випадку вилікувати кліщ демодекс стає набагато складніше.

Більше про лікування демодекозу ви можете прочитати у статті  “Як лікувати демодекоз?”.

Також ви можете проконсольтуватися або записатися до нас на прийом за телефоном: +38 098 444 51 45 або за адресою м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

13 − 12 =