(098) 444-51-45

Денні та нічні креми від зморшок

Денні та нічні креми від зморшок

Усім вже давно відомо, що боротьбу зі зморшками краще починати задовго до того, як вони виникають. З розвитком науки косметологи змогли розробити безліч кремів від зморшок. Основними інгредієнтами, які впливають на омолодження шкіри, в цих кремах є гіалуронова кислота і білок (колаген), а іноді ще екстракти лікувальних рослин. Найбільш ефективними  в плані омолодження рослинами є обліпиха та гінкго білоба. Не рекомендується застосовувати часто креми, в складі яких є молочна і фруктова кислоти.
Денний і нічний креми від зморшок мають відмінності, які необхідно знати для того, щоб правильно організувати профілактику зморшок:

Призначення. Денний крем від зморшок створений для захисту від негативних дій на шкіру і як база під макіяж. Має повітряну структуру, меншу густоту і жирність. Нічний крем призначений для відновлення шкіри, його поживність, жирність і густота більші, ніж у денного.

Склад і насиченість. У денний крем від зморшок входить 60 % води, тому він легкий і не відчувається на шкірі. Нічний крем від зморшок щільний, тому його наносять після очищення, щоб поживні речовини могли легко проникнути в глибокі шари шкіри.

Принцип впливу. Денний крем захищає, живить і тримає шкіру обличчя в тонусі. Нічний крем від зморшок відновлює шкіру.

Не можна стверджувати, що денний крем кращий за нічний або навпаки, оскільки кожному з них відведена своя роль.

Денний крем від зморшок потрібно наносити після вмивання зранку. Обличчя потрібно чимось промочити і намазувати крем на вологу, але не мокру і не суху шкіру.

Нічний крем наноситься на повністю очищену шкіру за годину до сну. Потрібно врахувати, що у випадку якщо денний і нічний креми різного виробництва, їх складові можуть бути несумісними. Тому краще придбати креми від одного виробника.

Окрім кремів, можна доглядати за шкірою за допомогою домашніх рецептів для усунення зморшок, які описані  в статті: “Догляд за шкірою навколо очей”.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

− 1 = 8