(098) 444-51-45

Догляд за сухим волоссям

Догляд за сухим волоссям

Сухе волосся – загальновідома проблема, яка може дістатись у спадок або ж через застосування агресивних і неправильних методів по догляду за ним. Якщо підібрати правильний догляд за сухим волоссям, воно буде виглядати здоровим і привабливим. Тому маємо декілька рекомендацій для Вас по догляду за сухим волоссям.

Поради щодо догляду за сухим волоссям

Насамперед, сухе волосся потрібно регулярно підживлювати і зволожувати. Різноманітні маски для волосся зможуть це легко забезпечити. Маски домашнього приготування повинні містити олії: рицинову, оливкову, лляну, кокосову. Крім масок, допоможуть ще різноманітні бальзами і креми, які не потрібно вимивати.

По-друге, постійне використання лаків, пінок та інших засобів для укладання волосся, а також фена та плойок дуже сушить волосся, до того ж пошкоджує його. Тому догляд за сухим волоссям повинен бути якомога простішим.

Для такого волосся необхідно вибирати шампунь м’якої текстури. Надавайте пріоритет шампуням, які збагачені ефірними оліями, лецитинами і ланолінами, що зберігають природну вологу волосся.

У випадку фарбованого волосся догляд за сухим волоссям повинен бути дуже обережним. Спробуйте пройти процедуру ламінування волосся, яка зможе захистити його від негативного впливу оточуючих факторів і додати природного блиску.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Автор Інфо
admin
Коментарів немає
Залишити коментар

87 − 81 =