(098) 444-51-45

3 правила догляду за тонким волоссям

3 правила по догляду за тонким волоссям

Тонке волосся можна утримувати в чудовому і здоровому стані, якщо правильно за ним доглядати. Ми відібрали 3 основних правила догляду за тонким волоссям, які, без сумнівів, зможуть Вам допомогти в цій ситуації.

Правила догляду за тонким волоссям

1. Основний догляд. Тонке волосся дуже швидко забруднюється. Використовуйте шампунь, який підходить для застосування кожного дня, не обтяжує волосся і не містить силікону. Поживні засоби – це добре, але без надлишку, тому краще користуватися легкими спреями, які не потрібно усувати.

2. Укладання. Якщо Ви носите подовжену стрижку, то після миття варто намазати засіб, який зробить волосся більш об’ємним, підсушити і накрутити бігудями маківку. Якщо волосся помірної довжини, то можна підкрутити плойкою і розчесати кучері пальцями.

3. При догляді за тонким волоссям необхідно правильно підібрати стрижку і фарбування волосся. Протипоказанням для тонкого волосся є дуже довгі або, навпаки, дуже короткі стрижки. Найкраща альтернатива – довжина по плечі, з “чолкою” і легким градуюванням. Темні відтінки волосся візуально забирають об’єм. Мелірування волосся – хороша альтернатива, якщо немає бажання повністю фарбувати волосся.

За допомогою вищевказаних правил догляду за тонким волоссям у Вас буде можливість легко тримати в тонусі Ваше волосся.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

57 − 47 =