(098) 444-51-45

Догляд за жирною шкірою обличчя

Догляд за жирною шкірою обличчя

Жирна шкіра – це поширена проблема багатьох жінок і чоловіків. З точки зору «естетики» тим, у кого жирна шкіра обличчя, не пощастило більше ніж тим, у кого інші типи шкіри, оскільки суху шкіру можна завжди зволожити різноманітними засобами. А жирна шкіра завжди може «принести» нові сюрпризи.

Догляд за жирною шкірою обличчя передбачає застосування засобів, які пригнічують сильну активність сальних залоз.

Поради при догляді за жирною шкірою

  • Вмивайтеся теплою або ледь прохолодною водою, і ніколи – гарячою. Догляд за жирною шкірою повинен включати регулярне очищення. Вмиватись рекомендується засобами, які містять саліцилову кислоту.
  • Проводьте відлущування скрабами або пілінгами. Можна проводити лише в тому випадку, коли немає гнійних прищів або сильних наривів. Краще здійснювати дані процедури  двічі на тиждень.
  • Стабільно зволожуйте шкіру. Після процедур очищення і відлущування зволожуйте жирну шкіру кремом на водяній основі або тоніком.
  • Використовуйте маски для жирної шкіри. Такі маски краще наносити після душу або потримавши розігрітий рушник на обличчі, щоб розширити пори.
  • Користуйтеся тональними засобами, призначеними для жирної шкіри.
  • Ніколи не забувайте стирати косметику з обличчя перед сном.
  • Не вмивайтеся занадто часто. Оптимально – 2 рази на день. Якщо частіше, сальні залози почнуть ще інтенсивніше працювати.

Догляд за жирною шкірою обличчя – непростий і тривалий процес, проте без нього Ваша шкіра самостійно впоратись з природою не в змозі. Тому набирайтеся терпіння і дійте!

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

1 + 1 =