(098) 444-51-45

Важливі факти про гіалуронову кислоту в косметології

Важливі факти про гіалуронову кислоту в косметології

У сучасному світі гіалуронова кислота – це один з найбільш дієвих і популярних елементів у косметології. У цій статті ми розповімо, з яких причин її додають в косметичні засоби і в якій мірі вона безпечна для застосування.

Гіалуронова кислота бере участь у відновленні тканин і є складовою нашої шкіри. Вона припиняє вироблятися і швидко розпадається через агресивний вплив УФ-променів, а це доводить шкіру до сухості і до передчасного старіння.

Гіалуронову кислоту застосовують для створення антивікових препаратів, зволожуючих засобів, антицелюлітних кремів, різних засобів після засмаги, гелів для ділянок шкіри біля очей, засобів по боротьбі з акне.

Гіалуронова кислота, що входить до складу косметичних засобів, формує плівку на шкірі, яка зберігає натуральну вологу шкіри, не закупорює пори і не порушує обмінні властивості шкіри. Цій плівці також властивий антибактеріальний ефект, тому така косметика рекомендується для лікування вугрів і для догляду за шкірою після засмаги та гоління.

Вважається, що гіалуронова кислота – це найбезпечніший косметичний компонент, не провокує виникнення алергії та подразнень, добре впливає на шкіру. Але практикувати її потрібно в невеликих дозах, оскільки шкіра розслабляється і перестає виробляти її природнім шляхом.

Ін’єкції гіалуронової кислотою у косметології – найрезультативніший метод для омолодження. Ефект тримається до півроку, потім процедуру необхідно повторити.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

+ 47 = 57