(098) 444-51-45

Гіалуронова кислота – що це?

Гіалуронова кислота

Дуже часто у Львові серед жінок звучить термін «гіалуронова кислота». “Що ж це таке? Яка ціна? Де купити?” – одразу сиплються запитання.

Гіалуронова кислота – дуже сильний зволожувач, створений не штучним способом, а безпосередньо природою. Досвід вчених відкрив косметологам і дерматологам нову сторону ролі рідини в організмі людини,  її впливу на стан шкіри, а особливо, на шкіру обличчя: пружність, молодість, стійкість шкіри обличчя до зовнішніх подразників і стресів.

Вдаватися до процедур, які передбачають застосування гіалуронової кислоти в косметології, рекомендують з 30-35 років, коли шкіра проходить зміни, пов’язані з віком. А якщо точніше, то не потрібно чекати явного старіння шкіри, оскільки давно відомо, що профілактика була завжди більш ефективним засобом, ніж лікування вже виниклих проблем. До того ж, це дешевше.

Гіалуронова кислота в косметології – це полімер, який входить до складу більшості тканин організму: слина, хрящі, кістки, рогівка ока, рідина всередині суглобів, слизові оболонки, шкіра, сполучна тканина. Полімерний ланцюжок з віком коротшає, а це дуже негативно впливає на функціонал організму — відбуваються дистрофічні зміни в тканинах, суглобах і очах. Шкіра обличчя страждає найбільше і це проявляється так: виникають зморшки, з’являється сухість шкіри, западають носогубні складки, втрачається пружність шкіри. В таких випадках гіалуронова кислота стає просто необхідністю. Оскільки вона є сильним зволожувальним засобом, то входить до складу косметики по догляду за шкірою і декоративної косметики: лосьйонів, кремів, губних помад тощо.

Гіалуронова кислота дуже важлива для імунітету шкіри. Її введення в шкіру прискорює процеси відновлення клітин.

Шкіра розгладжується, глибокі зморшки стають менш помітними, а поверхневі – пропадають. Такий ефект відбувається від сильного зволоження шкіри.

Гіалуронову кислоту в косметології застосовують у мезотерапії і біоревіталізації, методом ін’єкцій. Також існують апаратні методи – це нанесення засобу, до складу якого входить кислота, на обличчя, а лазер або аквафорез допомагають цьому засобу проникнути в глибокі шари шкіри. Гіалуронова кислота – це спосіб омолодитися і надати шкірі обличчя свіжого вигляду без втручання хірургії, де завжди присутній ризик.

У Львові  важко купити гіалуронову кислоту, та й робити самій собі ін’єкцію не дуже хороша ідея. Краще звернутися до професіоналів за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б, де низька ціна послуг та професіональний підхід лікаря-косметолога додадуть вашій шкірі молодості та свіжості.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Коментарів немає
Залишити коментар

23 − 21 =