(098) 444-51-45

Хімічний пілінг обличчя

Хімічний пілінг обличчя

Для виправлення деяких незначних дефектів шкіри при проведенні таких процедур як омолодження, біоревіталізація, мезотерапія, ін’єкції ботокса, косметологія пропонує включати в загальний комплекс і хімічний пілінг, для досягнення максимального очищаючого ефекту й омолодження.

Наш великий досвід проведення процедури хімічного пілінгу дозволяє розповісти Вам про те, що ж таке хімічний пілінг і як правильно він повинен проводитися.

Перш за все потрібно відзначити, що процедуру пілінгу має проводити кваліфікований косметолог, оскільки це, по суті, контрольоване пошкодження шкіри, із подальшою її генерацією та ремоделюванням. А значить, якщо цим займатися вдома або доручити не професіоналу, то можна отримати негативні наслідки.

Нанесення усвідомленої шкірної травми на клітинному рівні під час пілінгу змушує шкіру людини посилено синтезувати колаген для відновлення і вирівнювання шкірного рельєфу, що в свою чергу дозволяє покращити колір, структуру, пружність і тонус шкіри обличчя.

Окремо зазначу, що косметологія ділить хімічні пілінги на глибокі, серединні і поверхневі, які можуть бути виконані механічним способом, фізичним, косметичним або хімічним.

Косметологічна практика демонструє велику затребуваність і популярність процедури хімічного пілінгу різної глибини проникнення в шкірні покриви. Основною відмінністю даного виду пілінгу є не зіскоблювання, а розчинення відмерлих клітин шкіри за допомогою спеціальних препаратів, до складу яких входять фруктові ферменти, яблучна, лимонна або молочна кислоти. При нанесенні препарату на шкіру обличчя під час хімічного пілінгу відбувається опік верхнього шару шкіри, який відлущується, змушуючи шкіру інтенсивніше виробляти колаген.

Безболісність і безпека проведення даної процедури в косметології дає підставу до застосування пілінгу при таких симптомах, як поява зморшок, розширені пори і вугрі, тьмяний і нерівний колір шкіри, гіперпігментація, рубці і нерівна поверхня шкірного покриву. Однак слід звернути увагу на те, що при шкірних захворюваннях, гіперчутливості або якщо на шкірі присутні келоїдні рубці, родимки або відкриті рани, використання хімічного пілінгу категорично заборонено.

Добросовісний догляд за шкірою обличчя і хімічний пілінг призведуть до таких ефектних результатів, як розгладження зморшок, зволоження шкіри, покращений колір обличчя, ліфтинг, звуження пор.

Чи можна робити хімічний пілінг у домашніх умовах?

Пілінг в домашніх умовах передбачає здійснення лише поверхневого пілінгу на підставі рекомендацій, які Вам дасть лікар-косметолог. Пілінг має м’яку дію і виконується професійними препаратами за допомогою скрабів, що містять частинки рослинного або полімерного абразиву. Самостійно, в домашніх умовах, хімічний пілінг не рекомендується проводити частіше одного разу на тиждень. В результаті чого Ви зможете видалити відмерлі клітини, очистити пори і прибрати комедони, здійснити шліфування обличчя, не завдавши шкоди своєму здоров’ю.

Активізація обмінних процесів в тканинах сприяє більш швидкому і природному процесу омолодження, отже хімічний пілінг обличчя дуже бажаний в поєднанні з попередніми курсами мезотерапії або біоревіталізації.

Робота лікаря-косметолога є досить делікатною і відповідальною справою. Догляд за шкірою обличчя, чистка обличчя або складніші косметологічні процедури типу хімічного пілінгу в будь-який момент можуть зажадати кваліфікованих дій, які в буквальному сенсі відобразяться на Вашому обличчі.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м. Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

73 − = 67