(098) 444-51-45

Найкращий комплекс вітамінів для жінок

Найкращий комплекс вітамінів для жінок

Імунітет людини, а тим більше жінки, потребує прийому комплексу певних вітамінів. Такий комплекс вітамінів захищає організм жінки від оточуючих негативних обставин, приводить в тонус її здоров’я, і до того ж, робить її красивішою.

Які вітаміни найкращі для жінок?

Вітамін С. Це кращий антиоксидант, який найефективніше оберігає організм від різноманітних інфекцій і мікробів. Вченими доведено, що цей вітамін уповільнює розвиток онкологічних захворювань. Його можна відшукати в продуктах: ківі, капуста, смородина і цитрусові фрукти.

Вітамін А попереджає завчасне старіння організму. При підборі вітамінів, вітамін А потрібно обов’язково включити в комплекс. При його недостачі шкіра, волосся і нігті страждають. Важливо пам’ятати, що даний вітамін перетравлюється виключно разом з жирами і певними мінералами. Знаходиться він в таких продуктах, як виноград, персик, яблука, кавун, абрикос.

Вітамін Е. Виробляє антитіла, які інтенсивно протистоять різним вірусам. Засвоюється лише разом з жирами. Знаходиться в рослинній олії, зелені, печінці, молоці, яйцях.

Потрібно врахувати той факт, що комплекс вітамінів для жінок, підбирається строго індивідуально, враховуючи специфіку організму жінки.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

− 3 = 6