(098) 444-51-45

Косметичні засоби при догляді за шкірою

Косметичні засоби при догляді за шкірою

Кожна жінка, а іноді й чоловіки, використовують різноманітні косметичні засоби з метою маскування недоліків шкіри та омолодження.Не секрет, що косметичні засоби хорошої якості – це запорука гарного і доглянутого вигляду. Але якість – це не єдине, що формує правильний догляд за станом шкіри, важливе значення має також термін придатності косметики.

На жаль, в косметичках багатьох жінок більше третини косметики вже давно прострочені. Граничний термін придатності кожного косметичного засобу становить один рік.

Засоби для тіла та обличчя, які прострочені, можуть суттєво пошкодити стан шкіри та здоров’я загалом.

Туш рекомендується змінювати принаймні раз на три місяці, оскільки щоразу при її відкритті всередину потрапляє безліч мікробів. Замітка: якісна туш лягає без грудок і гладко, прострочена ж – обсипається і склеює вії.

Лак для нігтів повинен бути нормального кольору, а не разити жовтим відтінком. Для того, щоб продовжити час користування даним косметичним засобом, найкраще користуватися різними щітками, які потрібно досить часто чистити і змінювати.

Помадою можна користуватися лише протягом одного року, після – ліквідувати без докорів сумління. Визначити термін придатності помади можуть два фактори: зберігається на губах мінімум одну годину і має яскравий запах.

Як підібрати косметичні засоби?

  • Потрібно бути обережним із засобами, в яких міститься вітамін С, оскільки його надмірність збільшує виробництво шкірою меланіну, що може призвести до виникнення пігментних плям;
  • Косметичні засоби краще купувати від одного виробника;
  • Необхідно бути обачним, якщо в складі засобу є біологічно активні домішки – можлива погана сумісніть з іншими косметичними засобами;
  • Якщо є схильність до алергічних проявів – краще стороніться засобів з великою кількістю вітамінів, а також ароматичних засобів.

Найкращі косметичні засоби – це ті, які виготовлені своїми руками. Вони завжди будуть натуральними, свіжими і без непотрібних та шкідливих домішок.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

6 + 1 =