(098) 444-51-45

Косметика для вагітних

Косметика для вагітних

Вагітність – це період в житті жінки, коли організм слабшає і перебудовується. Існують нюанси при виборі косметики для вагітних, які ми опишемо в цій статті, оскільки така косметика дещо відрізняється від звичайної.

Поради щодо косметики для вагітних

1. Під час вагітності з’являються різні проблеми зі станом шкіри: пігментація, посилена робота сальних залоз, розтяжки, сухість. З цього випливає, що вже в перші дні вагітності варто придбати косметику для вагітних, яка усуває проблеми зі шкірою.

2. Вибираючи будь-яку косметику варто звернути увагу на те, щоб вона мала у своєму складі якомога більше природних компонентів. Клінічний знак на упаковці «протестовано» – обов’язкова умова безпеки косметичного засобу.

3. Змінюється і ситуація з волоссям. В одних волосся густішає, а в інших – стає ламким та випадає. Вибирайте шампуні серії «для вагітних», або враховуючи особливості та проблеми свого волосся.

4. Вагітним рекомендується застосовувати косметику на основі природних ефірних олій. За допомогою цих олій шкіра уникне сухості і набуде пружності.

5. Застосовуйте крем від розтяжок вже в перші дні вагітності для їх запобігання.

6. Декоративна косметика. Не шкодуючи, утилізуйте з косметички всі прострочені косметичні засоби. На зміну їм придбайте гіпоалергенну косметику.

Догляд за собою завжди важливий, а у період вагітності – тим більше! Вибирайте якісну косметику для вагітних і насолоджуйтеся своїм привабливим та доглянутим виглядом.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

9 + 1 =