(098) 444-51-45

Креми для обличчя. Поради для сухої, жирної та комбінованої шкіри

Креми для обличчя. Поради для сухої, жирної та комбінованої шкіри

При виборі кремів для обличчя в більшості випадків можна зіткнутися з тим, що окремий крем підходить виняткового для якогось певного типу шкіри. Тому перш ніж купити креми для обличчя, треба встановити свій тип шкіри. Шкіру поділяють на чотири типи: суха, нормальна, жирна, комбінована.

Типи шкіри

Суха шкіра. Якщо шкіра облазить, а після вмивання шкіра на обличчі стягнута, то Ви маєте сухий тип шкіри. В юні роки обличчя з сухою шкірою виглядає дуже добре, але ближче до 30 років – виражаються зморшки і шкіра втрачає пружність. Креми для обличчя для сухої шкіри повинні мати в складі еластин, гіалуронову кислоту і колаген.

Нормальна шкіра. Якщо, вмиваючись, Ви не відчуваєте стягування, не страждаєте розширеними порами і вугровими висипами, то Вам пощастило, оскільки у Вас найрідкісніший тип шкіри. Для нормальної шкіри набагато легше вибрати креми для обличчя, ніж для інших типів шкіри. Але варто пам’ятати, що стан шкіри — це тимчасовий стан, оскільки шкіра може змінювати свій тип протягом життя.

Жирна шкіра. Шкіра схильна до виникнення прищів, вугрів, або якщо доводиться постійно запудрювати її через часте жировиділення – це жирний тип. Проте не варто впадати у відчай, оскільки зморшки на такому типі шкіри проявляються набагато пізніше, ніж на сухій шкірі. Креми для обличчя для жирної шкіри краще вибирати з есенціями календули, деревію і ромашки.

Комбінована шкіра. Якщо біля носа шкіра жирна, на лобі лущиться, а біля очей суха, то у вас змішаний або комбінований тип шкіри. Креми для обличчя для даного типу шкіри радять вибирати з шавлією, ромашкою, подорожником, які знімають запалення. Як варіант, можна використовувати різноманітні креми для різних зон обличчя.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

27 − = 18