(098) 444-51-45

У яких випадках потрібна лазерна шліфовка обличчя

У яких випадках потрібна лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка обличчя – це актуальний спосіб омолодження шкіри, який дає можливість прибрати мімічні зморшки на лобі і в куточках очей, рани від вугрової хвороби, розтяжки на шкірі.

Завдяки лазерному шліфуванню застарілі шари шкіри ліквідуються, а клітинна структура шкіри оновлюється за допомогою формування нових клітин. Омолодження шкіри відбувається внаслідок покращеного кровообігу.

У яких випадках потрібна лазерна шліфовка обличчя?

Фотостаріння шкіри. Давно відомо, що шкіра у людей, які проводять багато часу на сонці, схильна до швидкого старіння. Це відбувається через вплив ультрафіолетових променів, які травмують клітини шкіри, в результаті чого шкіра стає огрубілою, зморшкуватою і сухою.

Шрами і рубці. Лазерна шліфовка обличчя використовується для усунення будь-яких шрамів і рубців, незважаючи на характер їх виникнення, пігментацію і вікові зміни шкіри. Лазер відмінно розрівнює структуру і колір шкіри. Після цієї процедури шрами розм’якшуються і стан шкіри істотно покращується.

Зморшки і нерівномірності шкіри. Зморшки є також наслідком вікових змін. Лазерна шліфовка обличчя вдало прибирає дрібні зморшки, навислі повіки, темні круги і мішки під очима, «зморшки курця» навколо рота, зморшки на лобі, веснянки і різноманітні пігментації.

Великою перевагою лазерної шліфовки шкіри обличчя є те, що після неї не доведеться довго відновлюватися – всього 2-3 дні. Застосовувати можна для всіх типів шкіри, не побоюючись виникнення пігментації внаслідок процедури. Навпаки – лазерне шліфування обличчя успішно усуває пігментні плями. Однак після процедури варто уникати попадання сонця на шкіру, застосовувати зволожуючі і сонцезахисні засоби.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

32 − 29 =