(098) 444-51-45

Лікування акне

Лікування акне

Акне (вугрі, прищі) – це запалення сальних залоз. Акне в більшості випадків розміщується на шкірі обличчя, спини і грудей – у верхній частині. Тобто там, де скупчується найбільше сальних залоз. Дане захворювання не смертельне, але скільки ж клопоту воно приносить людям, тому лікування акне є важливим для краси і здоров”я людини.

Якщо розібратися з причинами виникнення акне, то є декілька з них, які стали найпоширенішими – це гормональний стан, спадковість, збої і зміни в імунній системі.

Процедури в кабінеті дерматолога-косметолога для лікування акне застосовуються при будь-яких стадіях захворювання, однак потрібно враховувати, що такі процедури необхідно комбінувати з повсякденним доглядом за шкірою.

Розглянемо найпопулярніші методи лікування акне у Львові лікарями-косметологами:

Легкий хімічний пілінг. Це глибока чистка шкіри за допомогою різних кислот.

Результат: відмерлі клітини ліквідуються, а пори очищаються. Такий вид пілінгу доречний в разі легкої або середньої форми вугрів та прищів. Для більш важких форм цієї хвороби рекомендується лікування акне хімічним пілінгом.

Світлотерапія. Сюди входить будь-яка процедура, яка лікує акне за допомогою лазера або світла. Головне завдання – це видалення бактерій, що викликають формування акне. Можна застосовувати для будь-якої форми захворювання.

Мікродермобразія. При цій процедурі використовується спеціальний препарат, з допомогою якого мікрокристали розпорошуються на шкіру і тим самим прибирають омертвілі клітини. Мікродермобразія підійде тим, у кого мало запалень, але є білі і чорні вугрі.

Задіяння кортикостероїдного гормону. Такий метод використовують при важких формах акне. Гормони вводять з метою зменшення запалень та для уникнення утворення рубців і шрамів.

Якщо ж Ви поки не готові відвідати лікаря, то є декілька дієвих порад, прислухавшись до яких можна запобігти появі або лікувати акне власними силами. Але потрібно не забувати, що це досить складний комплекс, який вимагатиме багатьох змін у житті.

  • Відмова від негативних звичок (куріння, алкоголь і т. д.)
  • Правильне і здорове харчування (фрукти, овочі, менше смаженого ,солодкого і  солоного)
  • Догляд за шкірою (чистячі засоби, якісна косметика і т. п.)
  • Здоровий сон і активне проведення часу (спорт, свіже повітря)

Найкраще перед тим, як почати лікування акне, порадитися з лікарем. Він допоможе визначити стадію розвитку акне, причини виникнення, особливості шкіри і, звичайно ж, підібрати найдієвіший спосіб лікування захворювання.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

49 + = 58