(098) 444-51-45

Лікування прищів та вугрів

Лікування прищів та вугрів

Правильне лікування шкіри, схильної до прищів та вугрів, може визначити лише лікар дерматолог-косметолог. При цьому лікувати таку проблему необхідно комплексно.

Перше, що потрібно зробити в такій ситуації – це пройти обстеження. Людям, яких турбують вугрі, обов’язково потрібно відвідати ендокринолога і гастроентеролога, щоб виключити проблеми в області ендокринної системи та шлунково-кишкового тракту. Дівчатам рекомендується пройти обстеження у гінеколога.

Місцевий вплив на лікування вугрів

Видалення вугрів і прищів у фахівця не несе ніякої шкоди, а ось ручне видалення в домашніх умовах не рекомендується через низку негативних наслідків: виникнення пігментації і рубців на шкірі. Дерматолог-косметолог володіє арсеналом засобів, за допомогою яких зможе привести шкіру в повний порядок. Також лікар зможе скласти ефективний персональний комплекс для лікування шкіри кожного пацієнта.

Косметика для лікування вугрів і прищів

Сьогодні створюють все більше і більше ліній лікувальної косметики по догляду, профілактиці та лікуванні проблемної шкіри. Таку косметику повинен прописувати лікар. Лікувальна косметика проникає в кожний шар шкіри, забезпечуючи цим повний догляд та лікування, в той час як звичайні косметичні засоби діють тільки на поверхні шкіри.

Дієта

Важливим фактором в лікуванні прищів є правильна дієта. Для налагодження процесу функціонування сальних залоз потрібно вилучити з раціону солону, гостру і надто жирну їжу, солодощі. Така дієта повинна включати більше овочів і фруктів, круп, нежирне м’ясо риби та птиці.

Салонні процедури

Рекомендується застосовувати фототерапію в лікуванні вугрів і прищів. Вібруюче світло потрапляє в глибокі шари шкіри, видаляючи бактерії і покращуючи циркуляцію крові. Так само добре на вугрі впливає лазерна терапія. Лазеротерапія відновлює баланс сальних залоз шкіри, здійснює антизапальний ефект, попереджає виникнення рубців. Для лікування даної проблеми також рекомендують озонотерапію, мезотерапію, хімічні пілінги.

Як показує практика, звернення до дерматолога-косметолога є найдієвішим способом лікування прищів і вугрів.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

1 + 4 =