(098) 444-51-45

Лікування волосся – мезотерапія

Лікування волосся - мезотерапія волосся

В час стресів, навантажень, неправильного харчування наше волосся бажає кращого. Воно стає ламким, часто жирніє, починаються проблеми із лупою тощо. Тому лікування волосся, або мезотерапія волосся, є дуже популярною процедурою в косметологічних салонах.

Суть мезотерапії полягає в ін”єкції особливих препаратів в шкіру голови, які включають повний комплекс оздоровчих речовин, необхідних для зміцнення і лікування волосся. «Коктейль» для волосся розробляє спеціаліст, який бере до уваги всю індивідуальну специфіку стану здоров”я пацієнта для того, щоб лікування пройшло абсолютно правильно і без побічних явищ.

Коли потрібна мезотерапія?

  • раннє облисіння;
  • стригучий лишай;
  • лупа;
  • неправильна робота сальних залоз;
  • волосся, що січеться;
  • пошкоджене волосся;
  • свербіж шкіри голови.

Який ефект від мезотерапії?

Ця процедура цілюще впливає і на шкіру голови, і на корені волосся. Вже через пару днів після першої пробної процедури лікування можна помітити значні результати – волосся набагато менше випадає, набуває блискучого вигляду, кількість саловиділення і лупи зменшується. Щоб повністю вилікувати шкіру голови і волосся, потрібно пройти курс із 10 процедур, а щоб результат був стабільним – повторювати процедури через 6-10 місяців. Після повноцінного лікування волосся повністю відновлюється, припиняється випадання волосся, а на місці облисіння виростають нові міцні волосинки.

Основні протипоказання

Лікування волосся методом мезотерапії протипоказано, якщо є ймовірність алергічної реакції хоч на одну складову, яка застосовується для лікування. Не рекомендується також проходити цю процедуру під час вагітності, в період годування грудьми і при менструації.

Ми завжди раді проконсультувати, ознайомити з цінами або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

78 + = 84