(098) 444-51-45

Obadgi Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50 – максимально ефективний сонцезахист

Obadgi Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50

Скоро настане літо – довгоочікувана пора відпусток, коли ми радіємо променям сонця і намагаємося засмагнути та відпочити. Проте сонячне опромінювання може спричинити негативні наслідки для нашої шкіри і є особливо небезпечним в літню пору. В цей період не обійтися без сонцезахисних кремів, серед яких максимально ефективним є Obadgi SPF 50 широкого спектру – Ваша перша лінія оборони від шкідливого впливу сонячного опромінювання.

Ефективність сонцезахисних кремів прийнято вимірювати в одиницях SPF. Максимальний рівень захисту дають засоби SPF 50+. Такі фільтри майже повністю блокують проникнення сонячних променів в шкіру. Підраховано, що вони затримують до 98% шкідливого ультрафіолету.

Obadgi Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50

Розрізняють декілька видів ультрафіолетового сонячного опромінювання: UVС-промені, які затримує озоновий шар, UVA та UVB-промені, які досягають землі і впливають на нашу шкіру.

UVA-промені, що складають 95% всього ультрафіолету, доходять до поверхні Землі впродовж цілого року. Вони проникають крізь хмари, скло і епідерміс. UVA-промені впливають безболісно, проте проникають дуже глибоко в шкіру і досягають клітин дерми. Вони провокують синтез вільних радикалів і їх вплив спричиняє:

  • фотостаріння: зміна напряму еластинових і колагенових волокон, в результаті якого шкіра втрачає пружність, з’являються зморшки, плями
  • гіперчутливість до сонця, яку частіше називають алергією (почервоніння, зуд, літній сонячний дерматит)
  • порушення пігментації : з’являються коричневі пігментні (сонячні) плями
  • можуть сприяти розвитку раку шкіри.

UVB-промені складають 5% всього ультрафіолету, що доходить до поверхні землі. В них міститься велика кількість енергії, частину таких променів затримують хмари і скло. UVB-промені можуть проникати крізь епідерміс, хоч і менш глибоко, ніж UVA-промені. Завдяки їм люди не лише засмагають, але й згоряють. Вплив UVB-променів:

  • є основною причиною сонячних опіків
  • провокує алергію
  • сприяє фотостарінню шкіри
  • відіграє ключову роль у розвитку раку шкіри.

Захист від UVA та UVB променів сонця важливий впродовж цілого року, а не лише влітку чи на пляжі. Одним з найкращих факторів захисту є крем Obadgi Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50. Цей сонцезахисний крем забезпечує високий рівень захисту від шкідливих UVA та UVB променів і є максимально ефективним. Має нежирну текстуру без запаху, підходить для всіх типів шкіри. При використанні сонцезахисту Obadgi SPF 50 шкіра виглядає чистою, матовою і Ви почуваєте себе чудово.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

− 5 = 5