(098) 444-51-45

Система лікування акне Obagi CLENZIderm

Лікування акне

Акне, або вугрова хвороба, зустрічається фактично в будь-якому віці і має різноманітні причини виникнення та клінічні прояви. Вугревий висип приносить чимало переживань з приводу своєї зовнішності людям будь-якої статі і віку, і його лікування є актуальним для багатьох медичних фахівців та їх пацієнтів.

Obagi-ClenzidermObagi CLENZIderm – клінічно схвалена система терапії акне на основі інноваційної технології проникнення у вогнище запалення 5% бензоїл пероксиду, що має дуже високу антибактеріальну активність.

Активні компоненти системи CLENZIderm проникають глибоко в пори в осередки формування акне і швидко очищають шкіру, впливаючи на джерело виникнення акне, пригнічуючи розмноження Propionobacterium acnes – бактерій, що викликають акне.

Obagi CLENZIderm – єдина ефективна система, яка призначається лікарем для лікування вугрового висипу і містить запатентовану формулу 5% розчину бензоїл пероксиду. Результати лікування при використанні CLENZIderm набагато вищі в порівнянні з іншими комбінованими антивугревими препаратами. Новаторська антивугрева система Obagi CLENZIderm забезпечує швидкий результат – видиме скорочення запалення за два тижні, а покращення наступають вже з перших днів застосування.

Система Obagi CLENZIderm M.D. проста в користуванні, доступна в двох видах – для нормальної і жирної шкіри та для нормальної і сухої шкіри; для кожного виду включає три етапи:

1) Система Obagi CLENZIderm для нормальної і жирної шкіри

Daily Care Foaming Cleanser – клінзер пінка для щоденного догляду призначена для зменшення кількості жиру на поверхні шкіри. Видаляє бруд і надлишки жиру 2% розчином саліцилової кислоти, залишаючи шкіру чистою і свіжою. Саліцилова кислота м””””яко видаляє омертвілі клітини шкіри, оголюючи здорову шкіру. Ментол освіжає і заспокоює роздратовану шкіру.

Pore Therapy – терапія пор. Відкриває пори і видаляє омертвілі клітини, полегшує подальше глибоке проникнення розчину для знищення джерела вугрів. 2% саліцилова кислота видаляє омертвілі клітини без пошкодження шкіри. Спеціальний денатурований спирт швидко знищує бактерії P.acnes під час видалення відмерлих клітин.

Serum Gel призначений для знищення бактерій P.acnes. Густий гель при контакті зі шкірою перетворюється в рідку сиворотку. Запатентована технологія SoluZyl забезпечує глибоке проникнення розчину 5% бензоїл пероксиду в місце зародження вугрового висипу – вглиб пор, ефективно знищуючи бактерії P.acnes, швидко скорочуючи кількість червоних запалених вогнищ, очищаючи шкіру від білих і чорних вугрів та запобігаючи новим.

2) Система Obagi CLENZIderm для нормальної і сухої шкіри

Daily Care Cream Cleanser – клінзер крем для щоденного догляду призначений для зменшення кількості жиру на поверхні шкіри. Видаляє бруд і надлишки жиру, перешкоджає утворенню сальних пробок, комедонів. Це очищуючий засіб, що не містить мила.

Therapeutic Lotion – лікувальний лосьйон, призначений для знищення бактерій P.acnes. Технологія SoluZyl забезпечує глибоке проникнення розчину 5% бензоїл пероксиду і ефективне знищення бактерій P.acnes. Не сушить шкіру, містить більше вологи, ніж Serum Gel. Швидко очищує шкіру від акне, запобігає рецидивам.

Therapeutic Moisturizer – сироватка для зволоження шкіри. Застосовується для зволоження шкіри обличчя як послідовний етап у лікуванні вугрової хвороби. Усуває явища сухості, стягнутості, захищає і заспокоює шкіру, надає додатковий комфорт в період лікування.

Клінічно доведено, що триетапна система Obagi CLENZIderm ефективно і швидко знищує бактерії Р.acnes. На відео Ви можете побачити, як протікає лікування акне у доволі складній стадії:

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м. Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

54 + = 60