(098) 444-51-45

Obagi ELASTIderm – ідеальний догляд для шкіри навколо очей

Obagi ELASTIderm – ідеальний догляд для очей

Шкіра навколо очей є особливо чутливою ділянкою нашого обличчя, потребує дбайливого і головне правильного догляду. Obagi ELASTIderm – перший продукт догляду за шкірою навколо очей, що стимулює синтез водночас колагену і еластину.

Еластин – це білок, основний компонент еластичних волокон, що становить 2-4% від маси шкіри. На відміну від колагену, синтез якого сповільнюється плавно впродовж життя, синтез еластину різко скорочується в період статевого дозрівання. Якщо не лікувати ушкодження шкіри і не відновлювати волокна еластину, самостійно вони не відновляться. У молодій шкірі волокна еластину постійно синтезуються. З віком цей процес різко сповільнюється і у старій шкірі волокна еластину не відновлюються.

Варто знати, що більшість антивікових продуктів стимулюють синтез колагену, проте без поповнення еластину, при цьому волокна колагену не набувають еластичних властивостей, необхідних для пружності шкіри. ELASTIderm збільшує рівень як колагену, так і еластину, значно скорочуючи зморшки і підвищуючи пружність шкіри всього за два тижні.

Obagi ELASTIderm не викликає вугрового висипу, не викликає роздратування, безпечний для шкіри навколо очей; безпечний для пацієнтів, що використовують контактні лінзи.

Основними інгредієнтами Obagi ELASTIderm є малонова кислота, цинк і мідь. Малонова кислота стимулює розвиток нових фібробластів – чим більше клітин, тим активніше виробляються колаген та еластин. Цинк стимулює відновлення колагену й еластину. Мідь сприяє взаємодії білків – проколагену і тропоеластину – та їх об””єднанню в міцні волокна, що забезпечує еластичність і пружність шкіри.

Лінія Obagi ELASTIderm містить декілька продуктів:

Obagi ELASTIderm Eye Cream

Obagi ELASTIderm Eye Cream1

Крем для повік ELASTIderm – новітня антивікова система для догляду за шкірою навколо очей. В його основі – запатентований інноваційний бімінеральний комплекс, який стимулює репродукцію здорових клітин і забезпечує шкіру антиоксидантами, попереджаючи передчасне старіння. Крем для повік забезпечує синтез еластину та колагену, їх взаємодію. Еластин створює функціональну еластичність шкіри, а колаген відновлює пружність і форму. Обидва елементи необхідні для зменшення зморшок і омолодження шкіри, підвищення її еластичності та пружності.

Obagi ELASTIderm Eye Gel

2Obagi ELASTIderm Eye Gel – нежирний текучий гель для догляду за шкірою навколо очей, що підвищує її еластичність і пружність, попереджає та бореться з віковими змінами. Гель для повік забезпечує синтез і взаємодію еластину й колагену.

Obagi ELASTIderm Eye Complete Complex Serum

3Obagi ELASTIderm Eye Complete Complex Serum

 

Сироватка ELASTIderm має виражений омолоджуючий ефект, підтверджений клінічними випробуваннями. Сироватка знімає набряки під очима, усуває ефект втомлених очей, відновлює пружність і рівний тон шкіри та максимально омолоджує зону навколо очей. Препарат має високу ефективність і в короткий термін помітно скорочує зморшки та підтягує шкіру повік.

 

 

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

− 2 = 4