(098) 444-51-45

Омолодження організму власними стовбуровими клітинами

Омолодження організму власними стовбуровими клітинами

Сучасні регенеративні технології сьогодні успішно застосовуються в багатьох країнах світу. В тому числі не лише для лікування цілого ряду захворювань, але й з метою омолодження, покращення якості життя в цілому, продовження повноцінного, активного довголіття, лікування синдрому хронічної втоми і результатів постійного стресу, покращення якості сексуального життя.

Такі унікальні можливості відкривають перед нами власні стовбурові клітини. Вони є неспеціалізованими, здатними до самооновлення протягом тривалого часу. Стовбурові клітини набагато довше за всі інші клітини нашого організму залишаються молодими, оскільки мають низьку метаболічну активність і відносно рідко діляться. Але головне, лише стовбурові клітини володіють особливою властивістю – в разі необхідності набувають потрібної спеціалізації, приймаючи риси і здібності клітин, що виконують в організмі конкретну роль. Саме тому стовбурові клітини називають «золотим резервом» оновлення нашого організму.

В людині природою закладена можливість до самовідновлення і оновлення, яка чітко простежується на прикладі загоєння ран. Однак така можливість зберігається до тих пір, поки стовбурові клітини зберігають свою функціональну активність. Якщо вони довше інших клітин залишаються молодими, чому ж з певного віку швидкість природного відновлення шкіри істотно знижується?

Результати багаторічних наукових досліджень (починаючи з 1960-х років Л. Хейфлика) довели, що відбувається це тому, що стовбурові клітини не отримують потрібних сигналів. «Дати» такий сигнал можна шляхом введення власних стовбурових клітин. Вони витрачаються організмом насамперед на такі першочергові завдання, як відновлення нормальної роботи серця, печінки, нирок, легенів та інших внутрішніх органів, нервової, ендокринної, імунної, сечовивідної систем. Таким чином, відбувається вирішення внутрішніх проблем організму, відновлення його нормальної життєдіяльності – тієї основи, без якої неможливе справжнє омолодження. Наша шкіра – це важливий орган, не існуючий суверенно від тіла. Отже, покращити стан шкіри, повернути їй молоді властивості можна лише шляхом вирішення внутрішніх проблем всього організму, а також покращення харчування та стимуляції обмінних процесів шкіри. Таким чином, введення стовбурових клітин пацієнтам, які бажають не лише добре виглядати, але й відмінно себе почувати, сприяє:

  • підвищенню працездатності
  • покращенню пам’яті
  • нормалізації імунітету
  • швидкому виходу зі стресу
  • нормалізації сну
  • відновленню лібідо

Саме ці фактори є складовими поняття якості життя.

Процедура омолодження власними стовбуровими клітинами

У першу чергу проводяться попередні лабораторно-діагностичні дослідження для оцінки загального стану здоров’я пацієнта. Потім проводиться забір невеликої кількості жирової тканини, з якої виділяються і культивуються в лабораторних умовах до необхідної кількості стовбурові клітини. Після цього проводиться власне процедура аутотрансплантації стовбурових клітин шляхом внутрішньовенного введення. Відразу ж після проведення процедури пацієнт може повернутися до свого повсякденного життя.

Виникли запитання? Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

16 − 13 =