(098) 444-51-45

Омолодження шкіри власними фібробластами SMARTBEAUTY

Омолодження шкіри власними фібробластами SMARTBEAUTY

Сьогодні одним із пріоритетних напрямків розвитку естетичної медицини в усьому світі є регенеративні технології, що представляють кардинально новий підхід до вирішення корекції вікових змін. Засновані на унікальному механізмі самовідновлення людського організму, регенеративні технології дозволяють впливати на першооснову організму – клітину. Завдяки цьому стало можливим не лише усувати зморшки та інші дефекти шкіри, але й відновлювати її молоді властивості.

Однією з таких технологій є застосування власних фібробластів.

Що таке фібробласти?

fibroblastyПроцеси старіння в організмі людини є системними і зачіпають всі клітини і тканини організму людини. Наша шкіра не є винятком. Біологічне старіння шкіри, як правило, починається після 25-30 років. Зменшується вміст основних компонентів міжклітинного матриксу дерми, таких як колаген, еластин, гіалуронова кислота. В результаті відбувається стоншення шкіри, зниження її еластичності, пружності і гідратації, уповільнення відновлення ліпідного бар”єру, утворення і поглиблення зморшок. За всі ці властивості відповідає один із найважливіших компонентів дерми – клітини ФІБРОБЛАСТИ.

Кількість фібробластів в нашій шкірі зменшується на 10-15 % кожні 8-10 років і таке зниження відбувається в геометричній прогресії.

Секрет безлімітної молодості

Сьогодні стало можливим вплинути на саму причину в”янення шкіри природним чином, збагативши її своїми власними молодими, активними фібробластами – «архітекторами та будівельниками» міжклітинного матриксу.

Якщо привнести в шкіру культивовані в умовах біолабораторії власні фібробласти, вони заселять дерму і починають активно синтезувати весь комплекс компонентів позаклітинного матриксу, тим самим відновлюючи в шкірі фізіологічний баланс і природні процеси відновлення її середнього шару. Як наслідок, покращується зовнішній вигляд шкіри, підвищується її пружність і еластичність, зменшується глибина зморшок, сповільнюються процеси старіння. Застосування фібробластів є ефективним для корекції рубцевих дистрофічних змін шкіри, в тому числі наслідків опіків, корекції розтяжок на тілі, для лікування постакне.

fibroblasty-2Завдяки тому, що проліферативний потенціал клітин фібробластів протягом усього життя людини залишається на досить високому рівні, за допомогою спеціальних технологій незалежно від віку пацієнта можна отримати необхідну кількість функціонально активних клітин.

Однак, також варто зазначити, що сьогодні можливе зберігання фібробластів у спеціальному криогенному банку, що дозволяє зберігати їх нескінченно довго з повним збереженням життєздатності. Отримані в молодому віці клітини фібробластів володіють максимальним проліферативним потенціалом. Тому, якщо Ви молоді і здорові, але дбаєте про своє майбутнє – «банкірування» фібробластів є по суті біологічною страховкою.

Чи безпечна технологія?

Вперше автофібробласти для корекції зморшок і рубців постакне були успішно застосовані в 1995 році фахівцями американської компанії Isolagen (сьогодні Fibrocell), довівши свою високу клінічну ефективність і безпеку даної технології.

У спеціалізованих центрах в рамках клінічних досліджень курс корекції дефектів шкіри автофібробластами пройшли:

 • у США (1995-2012) – 90 000 пацієнтів;
 • в Ірландії (2003-2007) – 4 027;
 • у Великобританії (2002-2007) – 6 000.

У більшості пацієнтів спостерігався значний і стійкий клінічний ефект. А у 70% пацієнтів при тривалому спостереженні було відзначено подальше покращення результатів порівняно з початковою корекцією.

З 2003 року в Інституті невідкладної і відновної хірургії ім. В. К. Гусака НАМН України проліковані культивовані клітинами шкіри тисячі українських пацієнтів з важкими опіковими пошкодженнями шкіри.

У 2012 році отримана державна реєстрація трьох методів лікування стовбуровими клітинами.

З 2010 року, після численних клінічних досліджень, дана технологія була дозволена до застосування Росздравнадзором Російської Федерації.

У 2011 році технологія LAVIV компанії Fibrocell (США) отримала ліцензію FDA на офіційне застосування автологічних фібробластів в естетичній медицині.

У 2012 році в Одесі була відкрита біотехнологічна лабораторія «SmartCell», в якій відпрацьовані і впроваджені в практику технології застосування автофібробластів для корекції вікових або інших придбаних дефектів шкіри.

fibroblasty-3Програма омолодження шкіри з застосуванням власних фібробластів SmartBeauty – це індивідуальний комплекс діагностичних і лікувальних процедур, заснований на інноваційних біотехнологіях культивування власних клітин шкіри. Вона призначена для відновлення шкіри з ознаками старіння або пошкодження її структури і включає в себе наступні етапи:

 • Попередні лабораторно-діагностичні дослідження для оцінки стану здоров”я пацієнта.
 • Якісна і кількісна оцінка стану шкіри (ультразвукове дослідження шкіри та шкіряного кровотоку, морфологічні особливості структури шкіри).
 • Розробка індивідуальної програми відновлення шкіри і уповільнення процесів старіння з застосуванням власних фібробластів.
 • Забір зразка шкіри пацієнта (3 мм) і передача його в біотехнологічну лабораторію клітинно-тканинного культивування з метою виділення і збільшення до необхідної кількості фібробластів.
 • Підготовка шкіри пацієнта до трансплантації аутологічного (власного) клітинного біоматеріалу.
 • Проведення курсу терапії (дворазове внутрішньодермальне введення суспензії власних фібробластів протягом 2 місяців).
 • Зберігання культури власних фібробластів в умовах кріобанку біотехнологічної лабораторії.

У нас можна провести забір зразка шкіри для зберігання в кріобанку біотехнологічної лабораторії.

 Лікувальний ефект та переваги методу

 • Омолодження відбувається природним фізіологічним шляхом за рахунок власних біологічних резервів. Протягом 2-3-х місяців після проведення процедури спостерігається значне зменшення глибоких і дрібних мімічних зморшок, покращення фактури і кольору шкіри, підвищення тургору та еластичності шкіри. Відбувається процес реального повернення шкірі молодих властивостей.
 • Виключені ускладнення даного виду лікування (реакції відторгнення клітин, алергічні реакції), оскільки застосовуються виключно аутологічні фібробласти.
 • Клітини чудово адаптуються до вашої шкіри, що обумовлює тривалий стійкий ефект – до 5 років.
 • Процедура переноситься комфортно і не вимагає спеціальної реабілітації, ін”єкції обезболюючі (виконуються під місцевою анестезією).

Показання

Показанням до проведення даної процедури є недостатня ефективність традиційного косметологічного лікування або бажання отримати довгостроковий результат омолодження шкіри без регулярного відвідування косметолога.

Протипоказання

 • Гострі і хронічні захворювання шкіри.
 • Порушення згортання крові.
 • Схильність до утворення гіпертрофічних та келоїдних рубців.

Виникли запитання? Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

− 2 = 5