(098) 444-51-45

Чистка обличчя: парові ванночки для обличчя

ванночки для обличчя

Парові ванночки для обличчя відмінно зволожують, очищають і живлять шкіру киснем. Це дуже ефективні процедури догляду за обличчям.

Парові ванночки для обличчя розділяють за дією по типу шкіри:

Для жирної шкіри

Допоможе розм’якшити шкіру, розширити і очистити пори. Для кращого ефекту можна робити цю процедуру на основі лікувальних настоїв трав: ромашки, календули, ефірних олій шавлії, чайного дерева, лаванди, меліси, троянди, лаврового листа.

Тривалість процедури лікувальною парою – до 30 хвилин.

Після розпарювання потрібно вмити обличчя кип’яченою водою. А для звуження пор рекомендується додати у воду пару крапель лимонного соку. Наносити крем потрібно через 20 хвилин після вмивання. Процедуру найкраще робити перед сном 1 раз на тиждень.

Для сухої шкіри

Для даного типу шкіри замість парових ванночок краще робити компреси. Але як варіант, можна провести цю процедуру, комбінуючи ромашку, солодку, троянду, алтей, живокіст, цедру апельсина і кульбаби. Рекомендована тривалість – до 5 хвилин.

Для нормальної шкіри

Для такої шкіри використовують парову ванночку для обличчя, до якої входять трави: фенхель, троянда, живокіст, лавровий лист, чебрець, ромашка, лаванда, гвоздика, алтай, ефірні олії бергамоту, герані, сандалу і лаванди. Тривалість – до 15 хвилин. Періодичність – 1 раз на 2 тижні.

Для комбінованої шкіри

В даному випадку трави комплектуються, враховуючи який тип шкіри переважає. Якщо жирні частини, то застосовують ефірні олії або трави для жирної шкіри і навпаки. Тривалість – до 30 хвилин. Періодичність – раз на тиждень.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м. Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

39 − = 36