(098) 444-51-45

Пілінг обличчя

Пілінг обличчя

Пілінг обличчя став однією з найбільш визнаних салонних процедур за останній час. Після пілінгу обличчя шкіра відчуває себе набагато легше і освіжається, а також активно регенерується. Також вважають, що дана процедура допомагає усунути сліди від вугрів, рубців, сліди від хірургічних втручань, пігментацію.

Різновиди пілінгів

Існує декілька різних видів пілінгу обличчя, які відрізняються механізмом усунення відмерлих клітин шкіри. Наприклад, механічний пілінг можна проводити в домашніх умовах за допомогою спеціальних скрабів і кремів. А ось хімічний і апаратний пілінги для обличчя доступні лише для проведення у фахівців. Кожному з цих видів притаманні характерні протипоказання: запалення, прищі, вугрі, акне, рубці, ранки, посилена чутливість шкіри. Обов’язково перед процедурою варто упевнитися в тому, що Ваша шкіра в повному порядку. Всі лікарі, дерматологи та косметологи рекомендують проводити процедуру пілінгу обличчя восени, взимку, але не влітку, коли УФ-промені найбільше впливають на шкіру і можуть залишити негативний слід на ній.

Пілінги для обличчя також розрізняють за глибиною їх впливу. Легкий – знімає мляві клітини шкіри, а грунтовний пілінг – знімає пару поверхневих шарів шкіри. Чим глибший пілінг, тим довше буде проходити відновлення шкіри.

Легкий пілінг обличчя. Застосовують для легкого відлущування за допомогою дуже ощадних засобів. Результат: легке оновлення шкіри, свіжість, гладкість.

Поверхневий пілінг. Повністю відлущує верхній пласт шкіри, тим самим зменшуючи кількість пігментації і веснянок (якщо вони є), зменшує кількість маленьких зморшок.

Середній пілінг обличчя. Усуває верхній сосочковий шар шкіри. Результат: зменшується кількість глибоких зморшок, грунтовне оновлення шкіри, вирівнювання травмованої шкіри.

Глибокий пілінг. Видаляє два пласти шкіри – сітчастий і сосочковий. Видаляє шрами і рубці, розгладжує глибокі і мімічні зморшки.

Багато хто вважає, що пілінги для обличчя варто проводити лише в тому випадку, якщо є грунтовні косметичні ушкодження, шрами, сліди від вугрових захворювань, рубці та пігментація. Але ті, хто хоч раз спробував, розуміють, що ця процедура підійде просто для оновлення шкіри.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45.

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

2 + 6 =