(098) 444-51-45

Як позбутися целюліту в домашніх умовах?

Як позбутися целюліту в домашніх умовах?

В наш час аптеки та спеціалізовані магазини «киплять» від кількості засобів від целюліту, але, на жаль, не завжди вони нам по кишені. Проте не варто засмучуватися, оскільки існує багато різноманітних засобів, які допоможуть позбутися целюліту в домашніх умовах.

Найпопулярніший засіб боротьби з целюлітом – це мед, а точніше медовий масаж. На проблемні сегменти шкіри потрібно нанести мед і легко втирати до того моменту, поки мед не збереться на долонях і не посіріє. Сірий колір меду означає, що він витягнув жири і шлаки. Весь цей процес займає від 10 до 15 хвилин. Залишки меду потрібно змити теплою водою. Шкіра після цієї процедури стає помітно гладкішою, ніжною і рівною.

Щоб позбавитися від целюліту в домашніх умовах також використовують морську сіль. Рекомендується приймати ванну з морською сіллю 1 раз на тиждень. Вода повинна бути теплою, кількість солі – приблизно 500 г. Тривалість сеансу – 15-20 хвилин.

Загортання в каву також дуже ефективне – шкіра після цієї процедури шовковиста і м’яка.

Незвичайний результат можна отримати від звичайної картоплі. Почищену картоплю необхідно порізати на тонкі кружальця і прикласти до місць, де є целюліт, накрити целофаном і тримати 30 хвилин. Цю процедуру для ефективності краще повторювати якомога частіше.

Суміш порошка імбиру з будь-якою рослинною олією також добре позбавляє від целюліту. І найважливіше, не потрібно оцінювати результат після кожної процедури. Тижнева перерва допоможе адекватно оцінити результати від виконаної роботи. І будьте впевнені, вони Вас не зможуть не порадувати.

Якщо ж домашні методи боротьби з целюлітом не принесли бажаного результату, ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном:

+38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

45 − 42 =