(098) 444-51-45

Правила догляду за шкірою

Правила догляду за шкірою

Щодня наша шкіра потрапляє під вплив негативних факторів. Вітер і перепади в температурі обвітрюють шкіру і вона втрачає свою натуральну вологу. Сонце призводить до фотостаріння шкіри. Алкоголь, куріння, несприятлива екологія, стреси, нездорове харчування, прийом антибіотиків – все це пошкоджує і послаблює клітини шкіри. Випромінювання від комп”ютерів і побутової техніки викликають виникнення вільних радикалів. Тому існують головні правила догляду за шкірою, за допомогою яких Ви зможете завжди тримати шкіру в тонусі.

Головні правила догляду за шкірою

Правило № 1. Вибирайте засоби по догляду за шкірою під Ваш тип шкіри. У правилах догляду за шкірою першорядним і важливим є застосування косметики, розробленої саме під Ваш тип шкіри. Адже у жирної і сухої шкіри зовсім різні потреби.

Правило № 2. Приділяйте багато уваги чутливим ділянкам на шкірі. Наприклад, губам і шкірі в зоні очей потрібен спеціальний догляд.

Правило № 3. М”яке очищення. Якщо у Вас чутлива шкіра, то починати потрібно з усунення макіяжу. Для уникнення зайвих стресів і підтримки натурального балансу краще застосовувати косметику для зняття мейкапа з нейтральним pH, розроблену саме для ніжного очищення.

Правило № 4. Очі – область ризику. Шкіра навколо очей в разів десять тонша і ніжніша від шкіри в інших ділянках обличчя. Рекомендується використовувати особливі засоби для усунення косметики з очей.

Правило № 5. Захист від впливу сонця. Немає різниці яка пора року, але використання косметики з сонцезахисними характеристиками обов”язкове. Вона допомагає уберегти шкіру від шкідливого впливу сонця, яке призводить до передчасного в”янення шкіри.

Правило № 6. Необхідність у зволоженні. Дерма складається на 70 % з води, а шкіра на 15 %. Потрібно вибирати косметику, яка постійно підтримує рівень вологи, щоб шкіра була в стані зволоження.

Правило № 7. Гіпоалергенна декоративна косметика повинна бути пріоритетною. Щоб уникнути ризику виникнення алергічних реакцій, краще застосовувати саме таку косметику, яка розроблена для кожного типу шкіри і для ніжної шкіри навколо очей.

Правило № 8. Пілінг. Обов”язково використовуйте пілінг для Вашого типу шкіри. Частота використання – 1 або 2 рази на 7 днів. Він повинен бути дієвим, але водночас м”яким і не завдавати шкоди шкірі.

Правило № 9. Уникайте зовнішніх негативних чинників. Застосовуйте косметичні засоби, які можуть надати Вашій шкірі належний захист від негативних факторів. І не забувайте ретельно очищати шкіру перед сном.

Дані правила догляду за шкірою допоможуть Вам підтримувати шкіру обличчя в чудовому стані і попереджати вплив різноманітних несприятливих чинників.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

37 − = 31