(098) 444-51-45

Правила догляду за шкірою весною

Правила догляду за шкірою веснj.

Шкіра обличчя весною має потребу в  делікатному догляді, тому що чутливість її посилюється саме в цей період. Ослаблення імунітету вважається головним фактором проблем зі шкірою. Нижче наведемо основні правила догляду за шкірою весною.

Весняні правила догляду за шкірою:

Косметика. Для очищення краще використовувати пілінги, маски у вигляді плівок та скраби. Не радять проводити ці сеанси у професіоналів, оскільки шкіра може стати ще більш чутливою.

Маски. Парові ванночки та відвідування лазні сприятливі для шкіри обличчя. Живлення і зволоження шкіри – це найважливіші фактори, які допоможуть тримати її в тонусі.

Умивання. Водопровідній воді потрібно сказати «ні» і замінити її на кип’ячену. Гарне доповнення до цього — протирання шкіри кубиками льоду на основі трав – м’ята, шавлія, ромашка, звіробій, троянда, дубова кора.

Правила догляду за шкірою біля очей. Шкіра в цих ділянках більш ніжна і тонка, а це означає, що більш чутлива та вразлива. До догляду за шкірою в цій ділянці варто поставитися правильно і серйозно. Косметику потрібно вибирати відповідно до свого віку. Засоби проти зморшок і для в’янучої шкіри потрібно застосовувати після 30 років. А для юної шкіри підійдуть засоби з морепродуктів, рослинні екстракти та флюїди, насичені вітамінами.

Весняні правила догляду за шкірою дуже прості у своєму виконанні. Головне – приділяти шкірі належну увагу і ви завжди будете мати красивий та здоровий вигляд.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

67 − = 60