(098) 444-51-45

Професійний догляд за волоссям

Професійний догляд за волоссям

Напевно кожна дівчина прагне мати здорове і привабливе волосся. Але на превеликий жаль, не завжди вистачає часу і багато хто нехтує правильним доглядом за волоссям, тому й виникають різноманітні проблеми.

Ми пропонуємо Вам декілька рекомендацій з професійного догляду за волоссям. Їх дотримуються всі світові фахівці в сфері краси.

Правила догляду за волоссям від професіоналів

1. Спробуйте якомога рідше користуватися феном, випрямлячем та плойкою, оскільки вони мають негативну властивість пошкоджувати цибулину і структуру волосся.

2. Якщо Ви звикли фарбувати волосся, то купуйте фарби без аміаку, які набагато більше ощаджують структуру волосся. І не забувайте один раз на 6 місяців проходити процедуру по відновленню Вашого волосся.

3. Якщо Ви використовуєте засоби для укладання волосся (пінки, лаки, гелі), перед сном необхідно їх змивати або ж ретельно розчесувати волосся.

4. Застосування професійних засобів по догляду за волоссям потрібно узгодити з фахівцем для запобігання небажаним наслідкам.

Професійний догляд за волоссям – це забезпечення гарного, акуратного і здорового волосся. Фахівці – косметологи зможуть Вам допомогти обрати необхідний професійний догляд за Вашим волоссям, якщо це буде необхідно.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

74 + = 83