(098) 444-51-45

Чому з’являються прищі та вугрі?

Чому з'являються прищі та вугрі?

Незнання чому й звідки постійно з’являються прищі – навіть гірше самого вияву прищів. А причин існує дуже багато. У цій статті Ви дізнаєтеся, що може стимулювати виникнення прищів і які саме причини їх виникнення.

Основні причини виникнення вугрів та прищів

1. Спадковість. Більше 10 років тому вчені з Британії з’ясували, що в 81 % виникнення прищів пов’язано з генами, а не з зовнішніми обставинами.

2. Критичні дні. Андрогени – статеві гормони, провокують виділення шкірного жиру, який призводить до утворення прищів.

3. Видавлювання вже наявних прищів. Цей шкідливий процес примножує кількість бактерій на обличчі, провокує ймовірність попадання інфекції і появу шрамів та рубців.

4. Погодні умови. Прищі можуть виникнути через зміну сезону або клімату. А те, що сонячні промені відмінно допомагають боротися з висипом на обличчі – суцільний міф.

5. Прийом фармацевтичних засобів. До побічних ефектів деяких препаратів відноситься «поява прищів».

6. Нерви. Переживання і стрес погано впливають на стан всього організму, а особливо на шкіру обличчя.

7. Постільна білизна. Це може здивувати, але наволочки рекомендується змінювати двічі на тиждень, щоб уникнути появи прищів, оскільки на них збирається велика кількість мікробів.

8. Продукти харчування. Для здорового вигляду шкіри потрібна здорова дієта. Користь приносять такі продукти, як овочі, морепродукти, зелений чай. Шкоду заподіюють кофеїн, цукор, молочні продукти, соя, арахіс.

9. Нестача сну. Гормон стресу – кортизол – підвищується, коли організм знаходиться в стані втоми, і тим самим цей гормон викликає виникнення прищів.

10. Косметика. Комедогенні складові в косметиці призводять до забивання пор і можуть викликати запалення сальних залоз. Найкраще користуватися некомедогенною косметикою.

Ці причини виникнення прищів є найголовнішими і найбільш поширеними. Щоб дізнатися природу появи акне, найкраще відвідати лікаря косметолога-дерматолога, який призначить правильне лікування або дасть слушні поради.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

57 − = 53