(098) 444-51-45

Рецепти краси та здоров’я

Рецепти краси та здоров'я

Далеко не постійно краса і здоров’я знаходяться в балансі. Як відомо, від стану здоров’я залежать і зовнішній вигляд, і настрій людини. Тому з самого початку потрібно звертати увагу на стан здоров’я, який потягне за собою і красу, і піднесений настрій, і віру в себе. Поділимось з Вами кількома рецептами краси та здоров’я!

Рецепти краси і здоров’я

1. Кунжутне масло. У ньому міститься безліч вітамінів, які потрібні для нормальної життєдіяльності організму.

2. Корінь імбиру. Полегшує важку їжу і допомагає швидко її засвоїти.

3. Дуже важливо тримати в тонусі красу і здоров’я волосся. Відповідні маски, кондиціонери і трав’яні відвари сприяють здоровому вигляду волосся.

4. Те, що Ви п’єте, також сильно впливає на красу та здоров’я, як і їжа. Очищайте воду спеціальними фільтрами або купуйте очищену воду, яка містить корисні компоненти.

5. Викресліть шкідливі звички зі свого життя. Якщо Ви прагнете виглядати завжди чудово і відчувати себе здоровою, то спробуйте почати здоровий спосіб життя.

6. Корисне харчування – найважливіша запорука краси і здоров’я. Не моріть себе голодом заради схуднення, краще підберіть правильну і корисну дієту – це дасть набагато кращий результат.

7. Фізичні навантаження. Навіть зарядка зранку дасть ефект і допоможе відчувати себе активною протягом усього дня. А уявіть, який ефект буде від регулярного відвідування спортзалу! Головне – не лінуйтеся!

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

19 + = 27