(098) 444-51-45

Що таке пілінг?

Що таке пілінг

Що таке пілінг і чому його застосовують? У цій статті ми будемо намагатися якомога точніше донести до Вас всю суть процедури пілінгу, з якою метою його використовують і його недоліки.

Життєвий цикл клітин шкіри триває 28 днів, після чого вони вмирають. Якщо їх вчасно не усувати, то вони можуть забруднювати пори, і привести до швидкого старіння шкіри. От щоб уникнути цих неприємних моментів і існує пілінг. Він може допомогти усунути все, що пов”язано з фотостарінням шкіри: зморшки, судинні сіточки, пігментні плями та інші незручності.

Пілінг допомагає шкірі «згадати» її чудову здатність до регенерації. При відновленні шкіра виробляє колаген і еластин, які створюють свіжий шар шкіри, підтягуючи і розгладжуючи зморшки. Усунення вугрів, рубців, старечих плям також під силу процедурі пілінгу.

Догляд після процедури. Навіть після такої легкої процедури, як пілінг, шкіра трохи травмується і за нею потрібно ретельно доглядати. Якщо будуть утворюватися скоринки, то категорично забороняється їх видаляти, потрібно просто мазати кремом.

Недоліки пілінгу. Незважаючи на безліч плюсів цієї процедури, потрібно не забувати, що бувають побічні ефекти в силу особливостей організму та інших факторів. Можливе виникнення пігментних плям, які можуть бути трохи темнішими, ніж натуральний колір шкіри.

Але результат, який очікує Вас після пілінгу, вартий того, щоб ризикнути!

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45.

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

33 − = 23