(098) 444-51-45

Солярій — як правильно засмагати?

Солярій — як правильно засмагати?

Солярій в умовах нашого не надто м’якого клімату, особливо у Львові, це мало не єдиний спосіб відшкодувати недостачу сонця, яка негативно відображається і на здоров’ї, і на бадьорості духу. Найбільше це помітно з приходом весни.

Які ж переваги засмагання в солярії?

  • Стимулює всі обмінні функції в організмі, ендокринну активність і кровообіг;
  • Провокує утворення вітаміну D, який потрібен організму, щоб асимілювати фосфор і кальцій, які, в свою чергу, відповідальні за зміцнення  кісток і м’язів;
  • Готує шкіру до літа;
  • Сприяє зміцненню організму (особливо навесні, коли організм ослаблений);
  • Природна засмага більш шкідлива, ніж в солярії. «Ненатуральне сонце» не випромінює шкідливі промені – такі, як УФ-промені Б, тому отримання опіку – неможливе явище. Окрім того, 20 хвилин в солярії за ефективністю дорівнюють декільком годинам під сонцем;
  • Цілюще впливає на такі захворювання, як псоріаз, вугрі, екземи;
  • УФ-промені здатні піднімати настрій і позитивно впливають на душевний баланс.
  • Ціна – дешевше сходити в солярій, ніж з’їздити на море. Хоча останнє – приємніше.

Протипоказання

Засмага в солярії протипоказана при переліку захворювань: цукровий діабет, гіпертонія, мастопатія, відхилення  дії щитовидної залози, а також  при (навіть) незначних збоях в жіночій статевій системі.

До медикаментів, які не можна приймати перед відвідуванням солярію, відносяться різні антибіотики і препарати на основі лікувальних трав, наприклад, звіробою.

Позасмагати без купальника, для отримання рівномірної засмаги, звичайно спокусливо, але фахівці не радять. Шкіра на зазвичай закритих ділянках дуже ніжна, тому опромінення може пошкодити ці ніжні ділянки. Найкраще одягнути роздільний купальник і спокійно ніжитися, так як зайвий стрес для грудей – не бажаний.

Варто пам’ятати, що все має бути в міру, тому по 15-20 хвилин 3 рази на тиждень буде найоптимальнішим часом і для здоров’я, і для зовнішнього вигляду. Навіть зимою Ви зможете бути з неперевершеним загаром.

Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б, або записатися на солярій у Львові за телефоном +38 098 444 51 45

Коментарів немає
Залишити коментар

+ 76 = 77