(098) 444-51-45

Сонцезахисні креми

Сонцезахисні креми

Необхідно знати, що сонцезахисні креми поділяються на хімічні і фізичні. Хімічні взаємофункціонують зі шкірою, тому їх потрібно використовувати приблизно за півгодини до прямого впливу сонця на шкіру. Фізичні діють на поверхні шкіри, покривають її плівкою, яка оберігає від сонячних променів.

Якісні сонцезахисні креми для обличчя включають до свого складу амінокислоти: вітамін Е і С, зелений чай і есенцію виноградної кісточки. Ці елементи перешкоджають проникненню сонця на шкіру і притримують її молодий і еластичний вигляд.

Сонцезахисні креми для різних типів шкіри

Світла шкіра. Така шкіра схильна до опіків більше, ніж інші типи шкіри, тому  потрібно застосовувати крем з показником SPF не менше 30. В якості діючих компонентів виступає фізичний блок – оксид цинку і діоксид титану.

Жирна шкіра. Для такої шкіри  краще вибирати не комедогенні сонцезахисні креми. Текстура крему повинна бути не густою і повітряною.

Чутлива шкіра. У даній ситуації придатні сонцезахисні креми з фізичною дією, тобто з оксидом цинку або діоксиду титану.

Смаглява шкіра. Ідеально застосовувати крем, що грунтується на хімічній дії. Текстура сонцезахисного крему чим легша і рідша, тим краща.

Старіюча шкіра. Тут потрібен сонцезахисний крем зі знаком SPF більше 30 і фізичним блоком, оскільки звичайні антивікові креми для обличчя роблять шкіру більш сприйнятливою до зовнішніх факторів та сонця.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

− 3 = 2