(098) 444-51-45

Тональний крем для жирної шкіри

Тональний крем для жирної шкіри

Власниці жирної шкіри прекрасно знають, що таке розтягнуті пори і жирний блиск. Часто спроби приховати жирний блиск пудрою або тональними засобами закінчуються тим, що шкіра починає випускати ще більше жиру. З цього випливає, що жирна шкіра вимагає спеціального підходу у виборі тонального крему.

Що варто врахувати при використанні тонального крему для жирної шкіри?

  • В складі крему не рекомендована наявність олій, тому що олії закупорюють шкіру і погіршують її стан. Навпаки, присутність у складі крему абсорбентів, які поглинають весь жир – вітається.
  • У дійсно якісному тональному кремі для жирної шкіри складовими мають бути себорегулюючі і антибактеріальні компоненти: сірка, цинк, вітаміни.
  • Допоміжним позитивним моментом тонального крему для жирної шкіри є наявність компонентів, які зволожують шкіру.
  • Для полегшення стану жирної шкіри краще застосовувати легкі флюїди і тональні покриття, які зволожують. І відмовитися від густих текстур.

Наносити тональний крем для жирної шкіри необхідно так само, як і тональні засоби для інших типів шкіри. Крем потрібно наносити найтоншим шаром і рівномірно. Чим тонший шар тонального крему, тим натуральніше виглядатиме шкіра. Головне призначення кожного тонального крему – приховування недосконалостей шкіри, вирівнювання її кольору, а не створення маскарадного гриму. Наносити можна як кінчиками пальців, так і спеціальними інструментами: косметичними кистями і спонжиками.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

82 − 74 =