(098) 444-51-45

Відгуки клієнтів про мезотерапію

мезотерапія відгуки

Мезотерапія – це сеанс введення ін’єкцій цілющих препаратів з набором корисних речовин. У більшості випадків ці «коктейлі» містять мікроелементи, амінокислоти та вітаміни, які активізують обмінні процеси. Саме так діє мезотерапія для волосся, для обличчя і для схуднення. Пропонуємо Вашій увазі відгуки клієнтів про мезотерапію із перших вуст.

Відгуки клієнтів і думки людей, які пройшли мезотерапію

1. Мезотерапія для обличчя.

“Вирішила пройти цю процедуру перед Новим роком. Пройшла 5 сеансів, які були майже безболісні. Дрібні зморшки навколо рота і на лобі повністю розгладилися, а перед святом – це саме те, що треба. Дуже дієво – шкіра нереально гладка і відчуття, що сяє.”

2. Мезотерапія волосся врятувала мене.

“Наважилася на цю процедуру, оскільки інших варіантів в мене просто не було. Волосся і так від природи не дуже здорове, а тут ще й випадати почало. Різні засоби від випадіння звичайно допомагали, але ефект був супер коротким. Мезотерапія ж явно допомогла, але, на жаль, процедуру треба повторювати раз на півроку. Процедура по відчуттях і не масаж, але й не дуже неприємна – потерпіти таке можна. Минув тиждень і результат був очевидним не лише мені – волосся почало блищати, менше випадати і легко розчісуватись.”

3. Загалом, процедура мезотерапії мені сподобалася.

“Переглядаючи рекламу і читаючи статті та відгуки, ніяк не могла повірити, що декілька уколів можуть призвести до такого приголомшуючого результату. Але я вирішила все ж ризикнути. Обличчя відразу ж почало виглядати краще — свіжішим, а шкіра молодшою, колір набув здорового тону з натуральним рум’янцем. За пару відвідувань косметолога я стала, в прямому сенсі цього слова, щаслива.”

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

95 − 91 =