(098) 444-51-45

Вітаміни для шкіри

Вітаміни для шкіри

Щоб шкіра могла справлятися з усіма своїми функціями, їй потрібні правильні мікроелементи і вітаміни. Які ж саме вітаміни найкращі для шкіри?

Перш ніж перейти до цього питання, потрібно знати, які ознаки того, що шкірі не вистачає мікроелементів і вітамінів – це дерматити, довго загоювані рубці, виникнення синців від незначного натискання, вугрі, червоні плями, лупа, випадіння волосся.

Які ж вітаміни для шкіри будуть корисними?

Вітамін С стримує алергічні симптоми і тим самим пом’якшує перебіг захворювання. Сприяє швидкоплинному затягуванню ран і оберігає від виникнення синців.

Де міститься вітамін С? Обліпиха, апельсин, шипшина, лимон, зелень, солодкий перець, шпинат, чорна смородина.

Але не варто зловживати ним, оскільки при передозуванні можуть з’явитися такі симптоми: нездоровий колір обличчя, схильність до легкого виникнення синців, крихкість судин.

Вітамін А допомагає зберегти молодість, пружність і зволоження шкіри.

Де міститься? Цибуля, морква, абрикос та інші рослинні продукти. Також в риб’ячому жирі, печінці, яєчних жовтках і жирах тваринного походження.

При передозуванні: суха шкіра, «гусяча» шкіра на ліктях і стегнах, біль в очах.

Вітаміни для шкіри групи В. Ці вітаміни координують обмінні функції шкіри і беруть участь в окисно-відновлювальних процесах.

Джерела вітаміну В: молочні продукти харчування, яйця, злаки, риба, стручкові овочі.

Вітаміни розряду В абсолютно безпечні для організму, оскільки є водорозчинними.

Вітамін Е – вітамін молодості. Оберігає судини від крихкості, м’язові тканини зберігають свою неушкодженість навіть при сильних фізичних навантаженнях. Вітамін Е також підтримує ідеальну ступінь зволоження шкіри.

Де містяться ці вітаміни для шкіри? Насіння, горіхи, пшениця, масло, авокадо. Недолік: слабкість у м’язах, сухість і млявість шкіри.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

66 + = 72