(098) 444-51-45

Вітаміни для жінок

Вітаміни для жінок

Будь-яка жінка бажає мати білосніжну посмішку, густе волосся, здорову і красиву шкіру. Для того, щоб чарівно виглядати, потрібно не лише дотримуватися активного та правильного способу життя, а й здорово харчуватися, забезпечуючи організм потрібними вітамінами і мікроелементами. Розповімо вам, які вітаміни потрібні для жіночого організму.

Вітаміни для жіночої шкіри

Дуже негативно впливають на шкіру стреси, недосипання, нікотин і алкоголь. А хороший вплив на організм жінки має вітамін С. При його нестачі капіляри стають слабкими і проявляється пігментація на шкірі. Так само позитивно впливають вітаміни А, Е, В, К.

Вітаміни для жінок від втоми

З таким завданням справляються вітаміни, які входять до складу овочів, фруктів, соків та інших натуральних продуктів або ж спеціальні препарати.

Вітаміни для жіночих нігтів

Здоровий і красивий вид нігтям надають такі вітаміни, як А, Е, С, Н. Від впливу вітаміну А нігті ростуть швидше. Вітамін Е активно циркулює кров, що теж сприяє швидкому росту нігтів. А за допомогою вітаміну Н нігті стають міцнішими. Дані вітаміни містяться в горіхах, яблуках, куразі, морських продуктах, чорносливі.

Вітаміни для жіночого волосся

Щоб волосся було шовковистим, необхідні вітаміни А, С, В і Е. Вітаміни розряду В попереджають виникнення сивини на початковій стадії. Вітаміни А сприяють зміцненню та натуральному блиску волосся. Вітамін С покращує кровообіг: за його допомогою кров доходить до цибулин волосся.

Вживання молочних продуктів харчування, моркви, зелених овочів, риби та інших корисних продуктів замінить прийом вітамінних препаратів та подіє не менш ефективно.

Вітаміни для жінок – це запорука красивого вигляду і міцного здоров”я. Більше про користь вітамінів ви можете прочитати в статті: “Які вітаміни краще купити?

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

35 − 28 =