(098) 444-51-45

Все про вітаміни

Все про вітаміни

Що таке вітаміни? Яка їх класифікація та необхідність організму у тому чи іншому вітаміні? Все про вітаміни ви дізнаєтеся у нашій статті.

Що таке вітаміни?

Вітаміни – це органічні речовини, які підтримують природну роботу організму і сприяють зміцненню імунітету. У невеликих дозах вони входять в склад багатьох продуктів харчування.

Щоб правильно дозувати вітаміни і знати які краще приймати, потрібно знати практично все про вітаміни, щоб не завдати шкоди здоров”ю їх надмірністю або неправильним підбором.

Класифікація вітамінів

  • Жиророзчинні вітаміни. Зберігаються в продуктах з природними маслами та жирами. Такі вітаміни охороняють організм від впливу вільних радикалів. До цієї групи належать вітаміни А, D, E, K.
  • Водорозчинні вітаміни. З їжі моментально потрапляють у кров, не залишаються надовго в організмі і моментально виводяться з нього. Тому рекомендується щодня вживати водорозчинні вітаміни – це деякі вітаміни групи В (В12, В1, В3, В2, В9), вітаміни PP і С.
  • Вітаміноподібні речовини. Єдиний мінус – це те, що ці речовини не володіють усіма характеристиками вітамінів. До них відносять: провітамін А, P, N, U і деякі вітаміни з групи В (В4, В13, В8) .

Необхідність у вітамінах

Необхідність у вітамінах обумовлена тим, яку їжу Ви вживаєте, кліматом, в якому мешкаєте, станом Вашого здоров”я, роботою та віком.

При сильних фізичних навантаженнях рекомендується підвищений прийом вітамінів, особливо вітамінів С, PP, B1, B2 і Е.

При стресах запас вітамінів в організмі дуже швидко витрачається і виникає необхідність інтенсивного наповнення ними.

Якщо сильне навантаження йде на очі, то вітаміни B2 і А допоможуть його зняти і відтримувати очі в тонусі.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

47 − 40 =