(098) 444-51-45

Як доглядати за шкірою?

Як доглядати за шкірою?

Чистий і здоровий вигляд шкіри – це дуже важлива сторона краси. Тому ми пропонуємо Вашій увазі декілька хороших рекомендацій про те, як доглядати за шкірою.

Рекомендації по догляду за шкірою

1. Перед тим, як приступити до догляду за шкірою, потрібно визначитися з її типом. Навіщо? Кожний косметичний засіб розрахований на певний тип шкіри. Чим більшою кількістю інформації про свою шкіру ви володієте, тим краще Ви зможете зрозуміти, яким чином за нею доглядати.

2. Проводьте регулярне очищення шкіри. Вмивайтеся теплою водою, уникаючи екстремальних температур.

3. Вживайте якнайбільше води. Ця порада є дуже важливою. Шкіра, яка регулярно зволожується, – більш еластична, стійка до виникнення зморшок, захищена від різних інфекцій.

4. Не використовуйте мило при догляді за шкірою. Уникайте засобів з високим або низьким показником pH (кращий вибір – це pH рівня 5,5 %).

5. Лікуйте захворювання шкіри правильно. Якщо виникли якісь проблеми зі шкірою – проконсультуйтеся з лікарем дерматологом. У більшості випадків засоби, призначені для усунення прищів, вугрів і т. д. можуть тільки погіршити стан шкіри.

6. Активний спосіб життя і сон. Ця комбінація допоможе Вашій шкірі виглядати завжди здоровою і красивою.

7. Уникайте прямого попадання сонячних променів на шкіру. Рекомендується застосовувати захисні засоби від сонця, оскільки УФ промені мають властивість викликати рак шкіри.

8. Зменшуйте стресові ситуації. Приємна музика, тривалі прогулянки на свіжому повітрі, тепла ванна і багато інших способів можуть допомогти уникнути стресу і тримати шкіру в тонусі.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

+ 1 = 5