(098) 444-51-45

Як позбутися зморшок під очима?

Як позбутися зморшок під очима?

Зморшки під очима є найпомітнішими на обличчі.  Вони можуть проявлятися не лише в старості, але й в молодому віці. Ця тема актуальна для жінок і чоловіків, тому розповімо вам як позбутися зморшок під очима та проводити профілактику утворення зморшок.

Методи усунення зморшок під очима

При незадовільному догляді за шкірою обличчя зморшки можуть з’явитися навіть у молодому віці. Цьому сприяє зловживання або користування неякісною декоративною косметикою, перенапруження мімічної мускулатури обличчя (звичка примружувати очі, морщити лоб), стреси, шкідливі звички, несприятливі кліматичні, професійні та екологічні чинники. Все це в поєднанні з природними віковими змінами шкіри змушує вдаватися до різних методів корекції зморшок.

Методи усунення зморшок під очима повинні підбиратися лікарем-косметологом індивідуально з врахуванням віку пацієнта і ступеня наявних змін. У ряді випадків достатньо організувати правильний і систематичний догляд за шкірою в домашніх умовах із застосуванням рекомендованих фахівцем масок, лосьйонів, кремів з біологічно активними речовинами, масажу, м’язової гімнастики. Ці методи найбільш ефективні в молодому віці, коли зморшки ще не настільки виражені.

Сучасна косметологія пропонує величезний спектр апаратних та ін’єкційних методів корекції вікових змін шкіри, в тому числі і для того, щоб позбутися зморшок під очима. Найбільш ефективно зарекомендували себе сьогодні методи лазерної шліфовки, дермобразії, міостимуляції, вакуумного масажу, радіохвильової терапії. Ефективність контурної пластики обличчя, яка передбачає внутрішньошкірні ін’єкції косметичних препаратів (ботокс, диспорт, рестилайн), заснована на підвищенні пружності шкіри в результаті заповнення препаратом міжклітинного простору.

Косметологія. Позбавлення зморшок під очима

Ці методики корекції зморшок під очима мають масу переваг: мала травматичність, висока ефективність, відносна безпека. Вони дають прекрасний результат щодо мімічних зморшок зони очей, лоба, носогубного трикутника. Ці процедури вимагають повторного проведення, оскільки введені препарати з часом засвоюються клітинами і розсмоктуються. Гарантований і триваліший ефект дає поєднання методик апаратної та ін’єкційної корекції з самостійним щоденним доглядом за шкірою за допомогою косметичних засобів.

Якщо процес утворення зморшок під очима помітно виражений, то усунення дефектів можливе хірургічним методом. Пластична операція дає швидкий і тривалий результат, проте досить дорога та поєднується з високим ризиком ймовірності розвитку ускладнень для здоров’я в цілому. Не намагайтеся боротися зі зморшками самостійно. Чим раніше ви звернетеся в спеціалізовану клініку, тим більш ощадний і дієвий метод лікування підберуть вам лікарі-косметологи з врахуванням індивідуальних особливостей вашої шкіри.

Профілактика зморшок під очима

Незважаючи на численні об’єктивні зовнішні та внутрішні фактори, що ведуть до вікових змін шкіри, момент появи небажаних зморшок під очима можна відстрочити, якщо завчасно подбати про заходи профілактики їх виникнення.

Вже до 30 років шкіра втрачає свою еластичність і пружність – це саме час для початку проведення профілактичних процедур. З врахуванням індивідуальних особливостей шкіри, а також умов навколишнього середовища (кліматичних, екологічних, виробничих) цей термін може варіюватись плюс-мінус декілька років. Тому немає універсальних рекомендацій щодо віку, в якому слід починати активну профілактику зморшок під очима, але завжди краще попередити проблему, ніж боротися з її вирішенням. Навіть у ранній профілактиці зморшок недостатньо використовувати лише косметичні засоби, підхід повинен бути комплексним. Тут важливі і корекція способу життя, і відмова від шкідливих звичок, і більш уважний догляд за своєю шкірою, і правильний підбір та використання косметичних засобів.

Особливу роль у попередженні процесу старіння шкіри відіграє повноцінне, збалансоване, регулярне харчування. Воно забезпечує клітини шкіри достатньою кількістю поживних речовин, необхідних для синтезу білкових волокон. Негативно позначаються на зовнішньому вигляді шкіри нікотин і сигаретний дим, що призводять до її передчасного в’янення і старіння. Тому відмова від куріння є неодмінною умовою комплексної профілактики зморшок під очима. Надмірна інсоляція веде до підвищення сухості шкіри і провокує появу ранніх зморшок. У зв’язку з цим необхідно використовувати спеціальні сонцезахисні засоби.

Одними з найраніших утворюються мімічні зморшки. Тому для їх попередження необхідно стежити за виразом своїх емоцій, позбавлятися від звички «грати обличчям»: примружувати очі, зводити брови, морщити лоб. При поганому зорі або яскравому сонці слід грамотно підбирати і носити коригувальні або сонцезахисні окуляри. Для зміцнення мімічних м’язів дуже корисна спеціальна гімнастика для обличчя, що зміцнює м’язову тканину і волокна шкіри, активізує обмінні процеси.

Навіть елементарні вправи, такі, як просте відкривання і закривання очей, при систематичному виконанні дають свій позитивний результат. При цьому важливо не морщити лоб, контролюючи правильність виконання вправи долонею руки. Можна також масажувати язиком внутрішні поверхні губ і щік, відкривати рот, вимовляючи голосні літери, витягати губи і т. д. Прекрасним профілактичним засобом зморшок під очима є масаж обличчя, що виконується в домашніх умовах або в косметичному салоні.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

+ 71 = 81