(098) 444-51-45

Як збільшити губи за допомогою ін’єкцій

Як збільшити губи за допомогою ін'єкцій

Якщо природа обділила вас красивими і пишними губами, це не привід засмучуватися. Сучасна косметологія пропонує широкий вибір процедур, які дозволять змінити форму і розмір губ. Все про збільшення губ за допомогою безпечних ін’єкцій читайте у статті.
Всі ми красиві і унікальні по-своєму, але часом незначні дефекти зовнішності псують нам настрій і не дають спокою. Контурна пластика рекомендується, якщо у вас тонкі губи, які не мають об’єму, опущені куточки рота, явна асиметрія форми або рубці, шрами і інші вади на губах.

Сьогодні найбезпечнішими і природними ін’єкціями вважаються філлери на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота за своєю структурою ідентична структурі шкіри людини, тому організм прекрасно сприймає введення подібних препаратів.

Найпопулярнішими філлерами є такі препарати, як: Stylage (Стайледж), Juvederm (Ювідерм), Teoseal (Теосіаль), Yvoire (Івор), Restylane (Рестилайн), Surdgiderm (Сурджідерм), Pluryal (Плюріаль), Dermafill (Дермафілл) та інші. Філлери відрізняються між собою і лише лікар здатний підібрати той чи інший препарат, що підходить для вирішення конкретно вашої проблеми.

Як проводиться процедура

Процедура збільшення губ за допомогою філлерів займає в середньому 15-20 хвилин. Попередньо пацієнтові знеболюють зону уколів, при цьому зазвичай використовується крем «Емпл». Він повинен подіяти через хвилин 20. Потім спеціальною технікою за допомогою тонкої голки в губи вводиться філлер. Зазвичай для корекції губ потрібно до 1 мл препарату. Введений препарат рівномірно розподіляється всередині тканин, практично не відчувається і з часом поступово через 1-1,5 року виводиться організмом.

Перші 2-3 дні після ін’єкції бажано дотримуватися ряду правил: не фарбувати губи, поменше посміхатися, цілуватися, розмовляти, жувати жувальну гумку, виключити гарячі напої і пити рідину через трубочку. Категорично заборонена лазня, сауна, масаж, солярій або інші фізпроцедури протягом 2 тижнів.

Перші декілька днів після процедури може триматися набряк і синяки від проколювання голкою, а остаточний результат – ваші ідеальні губи – ви зможете спостерігати вже через 3-4 дні.

Якщо процедура по збільшенню губ була проведена професійно, то результат буде гармонійно виглядати і радувати вас.

Не часто, але все ж бувають певні побічні ефекти після введення філлера в губи: надмірний набряк, пігментація, міграція гелю. Якщо ці прояви не проходять протягом 2 тижнів, необхідно звернутися до лікаря, який проводив вам процедуру. Ультразвук, масаж і інші методи косметології допоможуть позбутися таких наслідків.

Якщо отриманий результат вам взагалі не сподобався, за допомогою декількох ін’єкцій ферменту гіалуронідази або препарату Лонгідаз можна все виправити. Дані речовини здатні повністю розчинити гіалуронову кислоту і повернути первісний вигляд вашим губам.

Процедури по збільшенню губ мають ряд протипоказань:

- Автоімунні захворювання сполучних тканин;
– Активний герпес на губах;
– Вагітність і період лактації;
– Запальний процес в області ін’єкцій;
– Цукровий діабет;
– Порушення згортання крові.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

26 + = 31