(098) 444-51-45

Вітаміни – які найкраще купити?

Вітаміни - які найкраще придбати?

До ролі вітамінів у здоров”ї людини ставляться по різному, але те, що їх прийом час від часу необхідний і корисний – знають усі. Також відомо, що одним лише харчуванням відновити нестачу вітамінів неможливо, тому потрібно знати, які вітаміни купити, які вони бувають і коли найкраще їх приймати.

Вітамін А. Підтримує обмін речовин, налагоджує роботу потових і сальних залоз, сприяє виробленню колагену і еластину. Про нестачу вітаміну А в організмі говорить шкіра, яка виглядає занадто сухо і сіро, а також лущиться. Волосся теж страждає – сухість, випадання та ламкість.

Якщо ж шкіра швидко відновлюється, волосся швидко виростає, то це ознака того, що вітаміну А в організмі цілком достатньо.

Вітаміни групи В. Характеризуються зміцнюючими і зволожуючими властивостями. Упорядковують функціонал шкірного покрову і стабілізують гідроліпідний баланс.

Дефіцит вітамінів В проявляється так: губи сушаться, а в куточках губ виникають тріщинки, шкіра також стає пересушеною.

Вітамін С. Реабілітує шкіру, призупиняє виникнення зморшок, дряблості, старіння. Характеризується протизапальною дією. Коли організму не вистачає цього вітаміну, то прищики покривають шкіру, виникає пігментація. А якщо на шкірі утворюються гематоми, то це вагома причина, щоб почати приймати вітамін С.

Вітамін Е. Захищає шкіру від ультрафіолетових променів, розгладжує, оберігає її від передчасного старіння. Вітамін Е виступає натуральним зволожувачем шкіри, сприятливий так само для тонусу волосся і нігтів.

Вітамін Н або біотин. Цей вітамін виробляється мікрофлорою кишечника, у випадку, коли імунна система в нормі, а харчування – здорове. На продуктивність біотину в організмі дуже погано впливають антибіотики, алкоголь, фаст-фуд, гостра і жирна їжа. Вітамін Н є незамінною складовою міцного здоров”я та природної краси.

Вітамін F. Це група жирних кислот, які не виробляються організмом, але необхідні для його біологічних процесів. Підтримують протекційну функцію шкіри. Сприяють здоровому вигляду волосся і шкіри.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

3 + 1 =