(098) 444-51-45

Засоби догляду за шкірою

Шкіра будь-якого типу “бажає”, щоб догляд за нею був правильним і делікатним. А це можливо здійснити, підбираючи правильні засоби догляду за шкірою.

Види догляду за шкірою

1. Особливий догляд. Якщо, наприклад, захисно-бар’єрна функція шкіри порушена, то варто вибирати засоби, які зможуть відновити цей захист. Якщо постраждали судини шкіри, то підійдуть засоби, які послаблять їх реактивність.

2. Спеціальний склад. Рекомендується, щоб склад косметичних засобів був легким, не містив активних миючих засобів, спирту, ароматизаторів і барвників.

3. Звертайте увагу на етикетку. Вибираючи засоби догляду за шкірою, читайте етикетки і склад засобів. Потрібно обережно використовувати засоби, що містять ретинол, саліцилову і фруктову кислоти.

4. Ультрафіолетові промені. Ці промені дуже погано впливають на шкіру – дратують її, ушкоджують клітини, підвищують її фоточутливість.

Сонцезахисні засоби допоможуть уникнути всіх цих моментів, оскільки здійснюють корисний вплив на шкіру обличчя.

5. Тонкий догляд – це важлива складова для ніжної і красивої шкіри. Ми радимо наносити засоби догляду за шкірою відразу після душу або ванни, тому що вони зможуть грунтовно вплинути на шкіру.

Вибір декоративних засобів догляду за шкірою:

1. Корисними складовими такої косметики будуть вітаміни Е і А, екстракти огірка, лакриці і алое. Найкраще, коли в таких засобах немає великої кількості різноманітних інгредієнтів.

2. В рідких тональних засобах набагато менше натуральних компонентів, тому краще надати перевагу розсипчастим пудрам, а також рум’янам і тіням. Якщо відмовитися від рідких тональних засобів неможливо, то краще вибирати ті, які базуються на силіконі, оскільки вони не провокують появу запалення, вугрової висипки і подразнення.

3. Термін придатності дуже важливий. Прострочені засоби повинні негайно бути прибрані з косметички.

4. Старайтесь не користуватися парфумерними віддушками – вони провокують алергічні реакції. При виборі кольору чорний – найкращий варіант, тому що цей барвник вважається більш безпечним, ніж інші. Воскові олівці набагато краще використовувати порівняно з підводками для макіяжу очей.

5. Сонцезахисна косметика оберігає шкіру від поганого впливу сонячних променів і допомагає зберегти її молодість та свіжість.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефоном: +38 098 444 51 45.

Також Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

Коментарів немає
Залишити коментар

2 + 3 =